Аноним ФЕЯ• 04 января 2016
Питання до стоматологів.
Зуб з запломбованими каналами викликає відчуття дискомфорту, тиску, поболює на стиках з іншим зубами. була в стоматолога.вона каже що він мертвй, турбувати не може, потемнів - каже така пігментація. я на нього капнула перексю водню сьогодні. все спінилось кругом зуба. відчутя пульсаціїї в яснах. що це може бути?
СиренаФеоктистовна• 04 января 2016
Не хочу вас пугать автор,мне нашли челюстную кисту,снимок нужен несомненно 100%