кароче стерегла-стерегла і завтикала, три години проварився холодець і забулькав....зразу помутнів....ах. сра...в пес....чоловік точно такий їсти не буде....
якщо зараз заллю наново чистою водою ще застигне?
чи спасати якось той бульйон що є???
миссАрфография• 06 января 2016
Ответ дляПапобус
Пипец, до фотографии, я думала, не , лучше не писать, что я представила-ПАДЗЮРИК!
І я про отой ДЗЮРИК подумала
Твердая валюта• 06 января 2016
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Может жену сразу на лес вывезет?
Ага, а там ее по голове тюк и на новый холодец
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ дляТвердая валюта
Особенно ,если она молодая-мясо ’отборное’ и с салком
Приехать шоли мужу помочь)))
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ дляФорточка с диоптриями
У нас холодец чуточку кипит, меньше конфорка не делается. Варится всю ночь свиное колено, ножки, целая курица домашняя, на 10 л кастрюлю. В конце собираем ложкой жир, он желтый, достаем мясо, пока разбираем бульон отстаивается и потом еще раз жир сверху сообрать. Разливаем не сразу всю тарелку заливаем, а по кругу, постепенно наполняя каждую тарелочку. Всегда идеально прозрачный холодец, без жира.
удочерите меня
Твердая валюта• 06 января 2016
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Приехать шоли мужу помочь)))
Ну, то холодець будет ммм
! Правда, там, со слов автора, наверно, муж какой-то Годзилла
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ дляТвердая валюта
Ну, то холодець будет ммм
Будет умничать-следующий холодец из мужа
Твердая валюта• 06 января 2016
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
О, тогда и я приеду!
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ дляТвердая валюта
О, тогда и я приеду!
пойду сокыру точить.Автор,пишите адрес,а то вас съедят и мы голодными останемся...
Твердая валюта• 06 января 2016
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Ага!
Автор, фиг с ним, мутный, не мутный, разливайте холодец, мы все едем к вам!
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
но но но !!!
я вмію дати відсіч ..молотком... в око... і в коліно!
А хрен мы привезем с собой))) Против мастера спорта по каратэ есть мастер спорта по стрельбе)))) Вы волосы с тела удаляете,или смалить придется?
Ответ дляТвердая валюта
Ага!
жду!!!! але хіба завтра,
сьогодні ми так по скромному - по-пісному
бульбаші з часником в духовці, салат з квашеної капусточки, огірочки з бочки
вареники в оліях з цибулькою
узварчик
ну і саме головне кутя!!!
вареники в оліях з цибулькою
узварчик
ну і саме головне кутя!!!
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
курча мать через той анонім не бачу чи ви хлоп чи файна кубіта, хтіла щось мудре сказати :)))))
але пишу - смалю сама :)
Твердая валюта• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
жду!!!! але хіба завтра,
вареники в оліях з цибулькою
узварчик
ну і саме головне кутя!!!
вареники в оліях з цибулькою
узварчик
ну і саме головне кутя!!!
аааа! Я зараз слиною вдавлюся!!! Холодця ми до завтра почекаемо! А взагал1, автор, ви така позитивна, так настр1й п1дняли! Вам
1 смачно1 кут1!
Ответ дляТвердая валюта
1 смачно1 кут1!
спасибі!
про позитивну - мусіла бути такою, бо завтикала поставити анонім, задню давати вже було пізно :)))
Авторе, от ніби тема-то з сумного почалася, а я вже, другу сторінку дочитуючи, регочу, аж не можу))) У Вас така мова колоритна, рідко так лайка органічно вписується. Як чоловік не захоче холодець їсти, дайте темку почитати, мо´ трохи настрахається:), почитавши про перспективу ПАДЗЮРИКА
Твердая валюта• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
спасибі!
Ответ дляSurReal
про колоритну мову - то по генах перейшло (дід та баба викладі зі Львівщини)
+ вчора по телевізору мені сказали що китайцям дозволяють родити двох діток - тому в новому році у мене настрой такий - зберегти все своє українське нутро і покращити демографічну ситуацію України, бо пропадем :)
тому більше укр мови та сексу! бо ми того варті!!!
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
але пишу - смалю сама :)
Это я вас так приободряю.Вдруг перед тем как превратиться в холодець вы ничего веселенького не услышите)))
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
Главное,во время секса не забыть стонать укрмовой)))
Мне без сахара• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
Автор,а вы откуда родом?
пригласите летом к себе в гости.хочу так же научиться разговаривать.я буду файною ученицею.
я от вас балдею
напишите еще что-то эдакое.
как там холодец?
Ответ дляМне без сахара
Автор,а вы откуда родом?
я от вас балдею
напишите еще что-то эдакое.
как там холодец?
я аж зашарілася :) та звичайно, приїздіть!
я породиста українка з Луцька :)
але багато маю намішаного (одна бабця з Польщі, друга з Черкас, дідо з Сибіру, другий дідо з Рівного)
природа напевно не витримала такого міксу і получилась я :)))
щось на замовлення - нічого видати не можу :)
холодець вийшов помічний! стине, ех тільки не настільки прозорий якби того хотілось :( ну, побачим, може як захолоне то станеться диво.
я породиста українка з Луцька :)
Мне без сахара• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
я породиста українка з Луцька :)
я из харькова. таких поэтических словесных оборотов не знаю.
дочка была летом в яремче в лагере,когда приехала тоже были такие слова-дидо,вуйко,лахати
Ответ дляМне без сахара
приїздіть по-любе!!!
моє саме любиме,то - рагуль!
то я про чоловіка якщо не схоче завтра їсти холодець!!! але думаю що буде - не так все страшно получилось!!!
він любить холодець по БАХАТОМУ - купа мяса і прозорі драглі :) без всяких петрушок морковок іт.д.
моє саме любиме,то - рагуль!
Мне без сахара• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
приїздіть по-любе!!!
моє саме любиме,то - рагуль!
Що це-рагуль.
я как японец-не знаю риднои мови.
училась в укр школе.дома говорим на суржике ближе к русскому.ребенок ходит в русскую школу,только в укр класс.
Ответ дляМне без сахара
Що це-рагуль.
я как японец-не знаю риднои мови.
Рагуль (також рогуль[1]) — «сільський житель» в українському та російському молодіжному та кримінальному сленгу[2]. Одне зі зневажливих прізвиськ жителів Галичини, яке вживали у Львові деякі росіяни з 1960-х років[3]. У ширшому розумінні — малокультурна людина.
ну але щоб відчути розуміння того слова по справжньому треба хоча б місяць пожити в Карпатах :)))
Мне без сахара• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
и побольше пообщаться с местными
Накладные мюсли• 06 января 2016
Ответ дляanna_by-by
Никогда бы не подумала что тема про студень может быть такой увлекательной

а шо такоє студень?