. Поддержка коммунизма запрещена
....Где шла речь,что я его поддерживаю.Глупая вы...Есть хорошие люди ,настоящие герой...О которых не хочется забывать..А вот КПСС,и МММС..Октябрьские,Ноябрьские....Пусть убирают..
) і це не від того що всі такі хороші, просто якщо буде інакше - завтра в жекі буде півтисячі жителів як мінімум з певними претензіями, а якщо буде потрібно, то жек тільки попросить і ми самі вийдемо з лопатами допоможемо, як пару років тому в березні. Все залежить від людей і їхньої небайдужості