Залетная Я тут• 08 января 2016

Кто разбирается в итальянских сумочках? Загляните.

Интересует приблизительная цена вот такой небольшой сумочки Дольче габана, кожа.
Пишу сразу,не ругайтесь, пока ничего не продаю. Привезли с Италии, интересно узнать цену
автор Залетная Я тут • 08 января 2016
И еще, в сумочке в конвертике дисконтная карта. Для чего она?

Кинг-Конгша• 08 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут

это сертификат подлинности)
сумки Дольче от 500 евро, если это небольшая кроссбоди
На сейлах в Италии можно купить по более низким ценам
В каждой бочке...• 08 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут

Зробіть фото цієї карти з іншої сторони
В каждой бочке...• 08 января 2016
в принципі, Автор, Ваша сумка є китайською підробкою, в оригіналах не буває причіплених кусочків шкіри на нитці, і на пильнику в оригіналах надпис бренду пришитий посередині на маленькому кусочку тканини, а не написаний краскою величезними буквами
автор Залетная Я тут • 08 января 2016
Ответ дляВ каждой бочке...

Зробіть фото цієї карти з іншої сторони
вот
автор Залетная Я тут • 08 января 2016
Ответ дляВ каждой бочке...

На якому пильнику? На чохлі?
Судячи по фурнітурі- це оригінал.вона бездоганна. Всередині також є надпис
автор Залетная Я тут • 08 января 2016
Ответ дляКинг-Конгша

это сертификат подлинности)

Это я понимаю. Но дисконтная картка ведь для того, чтоб ею пользоваться.
Наверное в какой- то сети магазинов.
В каждой бочке...• 08 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут

Наверное в какой- то сети магазинов.
Подивіться на фото карти і пильника від оригінальної сумки. На вашій карті немає голограми. І це не дисконтна карта а так званий паспорт до сумки.
автор Залетная Я тут • 09 января 2016
Ответ дляВ каждой бочке...

Дивно, ця криво пришита емблема являється показником оригінальності?

яна _yana• 09 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут

подивіться на сумку в моїх оголошеннях, бо до Вас як горохом об стіну...
яна _yana• 09 января 2016
Я бачу що Ви більше хотіли прорекламувати свою сумку перед продажем, чим знайти людей які дійсно розбираються в оригінальних речах. Вибачте що розчарувала Вас, але нажаль Вам привезли чи подарували підробку
автор Залетная Я тут • 10 января 2016
Ответ дляяна _yana

Мене цікавила ціна цієї сумочки. Ви моє запитанна чинали?
автор Залетная Я тут • 10 января 2016
Ответ дляяна _yana
Запитання читали)))
яна _yana• 10 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут
Запитання читали)))
Ви питалися ціну італійської сумки, а у Вас - китайська підробка, ще і доказуєте, не маючи ніякого поняття, що у Вас оригінал
автор Залетная Я тут • 10 января 2016
Ответ дляяна _yana

Ви великий эксперт)))
яна _yana• 11 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут

Ви великий эксперт)))
ну а Ви вже бачу продаєте свій китайський ’оригінал’ за 1600грн