Пыхтелка• 12 января 2016

Скарлатина в садочку.

Така ситуація: подзвонила мені подружка і в розмові сказала, що в їхньому районі, в одному з дитячих садочків скарлатина. Просто вивісили оголошення в садку, деякі батьки навіть не знають, не бачили, а деякі свідомо продовжують водити дітей. ЇЇ син ходить в садок в іншому районі міста, але контактує з дівчинкою з цього садка (подружки подружка), ходять разом на гурток. Вона незважаючи на скарлатину водить свою дівчинку.
Я коли таке почула, покрутила пальцем біля виска, але це як би мене не стосується.
Так от згадала, що 26 січня ми йдемо на дитяче день народження до сина моєї подружки, буде також присутня дівчинка, яка ходить в цей садок. Якщо чесно, я трохи очкую з цього приводу. Мені аж ніяк не хочеться, щоб мої 2 дітей захворіли цією хворобою.
Порадьте що робити. Не йти? Це дуже заразна хвороба, чи я даремно панікую?
Кукусик• 12 января 2016
Какой город, район, номер сада?
Юпитерная• 12 января 2016
Я знаю, что скарлатина передается через 3-е лицо, но что бы через 4-5... По моему Вы загоняетесь
Веселая моль• 12 января 2016
не идти и всех делов,детям сказать,что именинник заболел
Помогалочка• 12 января 2016
у моего ребенка была скарлатина, заболел в четверг вечером, до этого был в саду, после нас ни один ребенок из группы не заразился, а сами подхватили вообще неизвестно где...
автор Пыхтелка • 12 января 2016
Ответ дляЮпитерная

На дні народженні буде дівчинка з цього садочку.
Хто знає скільки часу триває інкубаційний період без симптомів ?
автор Пыхтелка • 12 января 2016
Ответ дляКукусик
Какой город, район, номер сада?

Львів, номеру не знаю.
Жена миллионера• 12 января 2016
а я бы не водила,скарлотина не такая уж и опасная,но сейчас все болячки там мутируют что ну его
Кукусик• 12 января 2016
Ответ дляПыхтелка

Львів, номеру не знаю.
У моего мужа сестра и ее дети переболели похоже скарлатиной, правда врачи морозятся. Киев, Деснянский район
автор Пыхтелка • 12 января 2016
Ответ дляЖена миллионера

Скарлатина може дати ускладнення на серце. За вітрянку чи краснуху я б так не хвилювалась.
Тим більше, ми недавно перехворіли всі, антибіотики приймали.
Не знаю на скільки вона заразна, порівняно з іншими інфекційними хворобами.
Жена миллионера• 12 января 2016
Ответ дляПыхтелка

http://klumba.com/club/post-778987/
автор Пыхтелка • 12 января 2016
Ответ дляКукусик

От це бісить найбільше! Вони морозяться, тому, що поставивши такий діагноз, зроблять багато роботи для санстанції. Садок, наприклад доведеться на карантин закривати.
Розповідали мені сьогодні також про один випадок, де дитина захворіла. Сімейна лікар поморозилась, не сказала. Дитині було погано, викликали швидку через декілька годин, так лікар зі швидкої відразу сказав, що це таке. Як можна бути такими скотами? Там ж спеціальне лікування потрібно, можуть ускладнення бути.
автор Пыхтелка • 12 января 2016
Ответ дляЖена миллионера
http://klumba.com/club/post-778987/

ппц
Магиня• 12 января 2016
Ответ дляПыхтелка

ппц
у меня Дочь болела. Заработали ревматизм сердца. Инвалидность до 18 лет
автор Пыхтелка • 12 января 2016
Ответ дляМагиня

Здоров’я доці.
Магиня• 12 января 2016
Ответ дляПыхтелка

Здоров’я доці.
Спасибо. Бог миловал и мы практически забыли о нашем недуге. Лечение было долгим,гормональным и все такое.
И вам не болеть. Пусть все будет хорошо
Семен Семеныч• 12 января 2016
Скарлатина - это единственное инфекционное заболевание, которое передается через третьи лица.

Так что Ваша подруга совсем не права. Если она считает готова чтобы ее ребенок заболел - пусть болеет. Но ее девочка - является носителем стрептококка.