Самая СоветЧиваЯ• 13 января 2016
чому не загружаються фото в оголошення у Кідстафі?
Останнім часом дуже важко загрузити фото у Кідстафі..Постійно викидає ,як помилку - пише спробуйте ще раз ...і так дальше....З чим то зв"язано? Хтось підкаже?
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Попробуйте уменьшить фото, например, в paint.
то як? Загружаю стандартно,як і завжди раніше...але 4-5разів викине,як помилку, а за 6 разом може загрузити...
Одноклассница• 13 января 2016
Вчера загрузила фото на 4 объявления без проблем. Скорее всего у вас большое фото, отредактируйте формат.