Баба на горошине• 16 января 2016
Надання тимчасової допомоги на дітей батьки, яких ухиляються від сплати аліменті
Прожитковий мінімум для дитини відповідного віку (1313 грн.).
Середньомісячний сукупний дохід сім’ї (1285 грн.).
Надання тимчасової допомоги на дітей батьки, яких ухиляються від сплати аліментів у розмірі 14 грн.,
що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку(656 грн.) та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу (642 грн.)
Баба на горошине
• 16 января 2016
скасування гарантованого розміру допомоги на дітей одиноким матерям (30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) та надання такої допомоги у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу
Попипиповна• 16 января 2016
Ответ дляЛюблю кетчуп
Если муж платит не официально, то можно получать эти деньги ещё?
Вряд ли муж согласится ради 14 грн иметь судимость, госисполнителей по таким алиментщикам здорово гоняют... А по сути бедные станут еще беднее(