Заместитель автора• 16 января 2016
Як достала ця епідемія або що мені робити далі?
1 січня захворів чоловік,температура висока, кашель, лікар назначила противовірусні,жарознижуючі,аб, табл. від кашлю,через дні був у строю,далі донечка,лікували амбулаторно дома за призначенням лікаря,потім я, але температура була 37.5 максимум , далі захворіла свекруха, три дні дома лікували,потім положили в лікарню з одностороньою пневмонією, на третій день вона померла, похорон я була з температурою ,одишкою,потім зробила знімок - бронхіт,пропила 5 днів антибіотики,противовірусні,від кашлю,но-шпу,вже 4 дні без темп., сьогодні пішла до лікаря вона мене послухала,сказала попити ще Пектолван плющ, до вечора температура 37,2,поїхали в Приймальне відділення черговий лікар послухав і назначив ще Сумамед, і це тільки через темп, бо дихання нормальне.Але в мене ще одишка,нічого не розумію,що мені далі робити,від чого темп.? Вже немає ніяких сил.
Заместитель автора
• 16 января 2016
Ответ дляРезвая лошадка
темп.от бронхита,пейте сумамед.
я 5 днів пила Аугментин,тепер лікар призначив Сумамед на 3 дні
Нуждаюсь в общении• 16 января 2016
капєц, автор, співчуваю вам.
В мене теж діти перехворіли на новий рік, в школу ще не ходимо, кашляють. Так страшно! Син сьогодні ввечері пожалівся на головний біль і почав позіхати в 20год (хоча спати лягають набагато пізінше) і я знов в паніці! Хворіють діти в багатьох знайомих. в мене навіть проскакувала думка всю зиу не пускати їх в школу, займатись індивідуально (1 і 2 клас)
Нуждаюсь в общении• 16 января 2016
Ответ дляЗаместитель автора
слухайте лікаря, не експерементуйте...
В сина колись був бронхіт, теж пили а/б, але довго не проходив кашель і через два тижні назначити інший а/б. Я засумнівалася, поїхали до іншого лікаря і вона назначила точно те ж саме. Пропили і кашель пройшов.
Заместитель автора
• 16 января 2016
Ответ дляНуждаюсь в общении
слухайте лікаря, не експерементуйте...
я так злякана всією ситуацією в сім’ї,що п’ю все що назначають, мені незрозуміло чому темп.після Аугментина знову піднялась.
Нуждаюсь в общении• 16 января 2016
Ответ дляЗаместитель автора
а знімок не робили?
Заместитель автора
• 16 января 2016
Ответ дляНуждаюсь в общении
а знімок не робили?
робила в понеділок, висновок - бронхіт,з понеділка по п’ятницю - Аугментин.
Резвая лошадка• 16 января 2016
Ответ дляЗаместитель автора
можно и 5 дней,аугментин при бронхите не работает,сумамед хороший аб,пейте,поможет обязательно.
Нуждаюсь в общении• 16 января 2016
Ответ дляЗаместитель автора
можливо, не підійшоа а/б? Я не лікар, не можу вам точно сказати. можливо, проконсультуватись ще в одного лікаря?
Заместитель автора
• 16 января 2016
Ответ дляРезвая лошадка
достатньо буде 3 дні?
Робот Вертер• 16 января 2016
Если сомневаетесь, переделайте снимок, сделайте ОАК. Бронхит мог перерасти в пневмонию.
Единая страна!• 16 января 2016
Я тоже переболела бронхитом, пила 5 дней антибиотик, но к вечеру появляется температура 37-37.1. Сейчас лекарств не пью. Очень Вас понимаю!
Заместитель автора
• 16 января 2016
Ответ дляРобот Вертер
в понеділок здавала ОАК і знімок робила,по знімку бронхіт, ОАК в межах норми,що могло щось змінитись?
Заместитель автора
• 16 января 2016
Ответ дляЕдиная страна!
а що каже лікар щодо темп.?
Единая страна!• 16 января 2016
Ответ дляЗаместитель автора
а що каже лікар щодо темп.?
Когда, я три дня назад, была у врача, температуры не было, хрипов не было, дыхание нормальное. Снимок делала перед применением антибиотиков, всё было в норме. Но у меня на протяжении уже 25 лет могла повышаться температура тела до 37, так-что я не сильно это беру во внимание.
Единая страна!• 16 января 2016
При бронхите температура была 38.5, сбивал только Нимесил. После применения первой таблетки антибиотика температура стала 37.7, после второй и далее - 36.6. Сейчас часто меряю температуру и к вечеру может набегать до 37.
Бронетапок• 16 января 2016
Ответ дляЗаместитель автора
Делайте снимок еще раз.
Я летом заболела воспалением легких. Все начиналось с бронхита. Вылечилась только после третьей смены антибиотика.
А снимков за месяц 5 штук сделала.
Бронетапок• 16 января 2016
Ответ дляЗаместитель автора
Запросто могло. Я в четверг делала флюорограффию - чисто, но меня мучил сильный бронхитный кашель. А через неделю - двусторонняя пневмония.