Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий. -------------------------------------------------------------- Доброго дня! До Вас звертається Тихенко Неля Василівна. Я мешкаю в селі Хлистунівка Городищенського району Черкаської області. Маю двох дітей – Тихенко Вікторію, 2008 р.н., Тихенко Каріну, 2012 р.н. З батьком Вікторії розлучена, бо він став вести асоціальний образ життя. Батько Каріни пішов від нас, коли дізнався про мою вагітність Каріною. Нажаль, Каріна – інвалід. Вона має гідроцефалію. Її історію додам нижче. Проживаємо ми з моєю матір’ю та бабусею (лежача хвора), неповнолітнім братом, який має інвалідність по хворобі нирок. Виплат по інвалідності мого брата, доньки Каріни та пенсії старенької бабусі катастрофічно не вистачає на постійне лікування дитини, бабусі та усіх інших членів родини. Мама моя працювати не має можливості. Бо повинна доглядати стареньку бабусю, мою старшу доньку Віку. Постійне лікування потребує багато коштів, які нам просто ніде брати. На даний момент я з донечко перебуваю у київському інституті нейрохірургії. Каріна потребує ще декількох маніпуляцій та операцій. Грошей в нашій родині просто немає і взяти ніде! Після операції Каріночці необхідно починати реабілітаційні курси. Тихенко Каріна Народилася Каріна 27.09.12 р. недоношеною на 34-ому тижні вагітності з вагою 1950 г, ростом 44 см, 8-9 балів по шкалі Апгар. Все було добре. Але на четвертий день від народження у дитини почалися проблеми з диханням, і 2 жовтня 2012 року Каріну перевезли в обласну реанімацію в м. Черкаси, де нам повідомили, що у дитини стався крововилив у мозок I ступеня, а через декілька днів стався крововилив IV (найтяжчого) ступеня. Майже місяць лікарі боролися за її життя. Поставивши діагноз «гідроцефалія» нас змушені були перевезти в інститут нейрохірургії у м. Київ. Тут Каріні поставили дренажі, які чистили головку від наслідків крововиливів. 12 листопада 2012 року поставили шунт, виписали додому. 28 січня 2013 року дитині стало гірше і ми повернулися до інституту нейрохірургії. Обстеження показало, що в голівці Каріни появилися багатокамерні кісти, що створило багато проблем. Протягом багатьох місяців лікування довелося поставити і другий шунт, а також поставити дренажну трубку до арахноідальної кісти і вивести її в ІІІ шлуночок мозку. Потім перестав робити перший шунт, і його прийшлося замінювати на новий. Лікарі від самого народження пропонували мені відмовитися від дитини, бо вона, за їх думкою, не вижила би, або зовсім би не розвивалась. Але я не стала відмовлятися від своєї дитини, і вирішила боротися за її життя. Після багаточисельних операцій (більше 30 за 3 роки) Каріна відстає у розвитку, має парез правої сторони, атрофію зорового нерву, дисплазію тазобедрених суглобів, підвивих тазобедрених суглобів. Каріна потребує довготривалого лікування та реабілітації, на які в нашої родини немає коштів. Але дивлячись на те, як Каріна бореться за життя на те, які успіхи вона робить, чим дуже дивує лікарів, я бачу, що усі наші зусилля не марні. У моєї дитини є шанс на нормальне життя! Дуже просимо небайдужих допомогти нам!
Історія Каріни на сайті ТСН:
Сюжет про Каріну на телеканалі Інтер:
Реквізити для допомоги: Картка Приватбанку 4149 4378 3167 9939 Тихенко Неля З повагою, Тихенко Неля К.т. 068-023-91-58
По поводу аденоидов спорить не буду. Все очень индивидуально. Кто-то может ´ждать´, пока ребенок перерастет болезнь, а кто-то нет. Моему сыну пришлось удалять аденоиды, т.к. гнойный отит с потерей слуха был у него каждые 3 месяца... Прокалывание барабанной перепонки, кукушка, которая не получалась из-за разросшихся аденоидов, дикая боль в ухе... Да мы практически жили в ЛОР-больнице 2 года (с 4-х до 6-ти лет)! Как вспомню... Брр... В конечном итоге, операцию все же сделали, т.к. был очередной раз гнойный отит, а мы все капали-промывали и т.д. пока не пошел аллергический отек уже от лекарств, а тут снова температура после очередного курса антибиотика, и снова обострение боли... Я довольна! Прошло 4 года, и о том периоде мы вспоминаем с ужасом. Сейчас, слава Богу, тех проблем нет.
НОВОСТИ ------------------ У Кариши в субботу и воскресенье целый день была рвота фонтаном. Неля хотела уже везти её в Киев, но к понедельнику малышке стало легче, и девочки остались дома. Неля купила себе Венофер, т.к. самочувствие у неё не очень хорошее. Прокапали в пятницу и сегодня. Будут смотреть динамику.
+100, пусть не торопятся. У моего сына тоже аденодиты, ’кукушка’ раз в пол года была как закон. Не удаляли, потому как проблемы с сердцем, и даже местный наркоз - зло! Сыну 16,практически забыли об этой проблеме, как нам объясняли, (может и не правда) черепная коробка растет, носовые пазухи увеличиваются, и свободный доступ воздуха решает проблемы дыхания
Это точно... Но не подумайте, что я всех агитирую сразу бежать удалять аденоиды. Просто на своем сыне убедилась, что всё очень индивидуально. И нужно смотреть по ситуации в каждом конкретном случае. Здоровья всем деткам!
Просто категорія лікарів, які відразу всім все видаляти хочуть. Збільшення аденоїдів після вірусяки є нормою. Я також думаю, що потрібна консультація ще одного ЛОРа, як мінімум.
НОВОСТИ -------------------- Девочки сегодня были у ЛОРа. Улучшений, к сожалению, нет, отек стал еще сильнее. Криша нервничает из-за затрудненного дыхания. Неля звонила лечащему нейрохирургу, он сказал, что в случае Карины увеличенные аденоиды - это большая проблема, т.к. мозг не получает необходимого количества кислорода, а в случае Карины это недопустимо!!! Проблему нужно срочно решать. В понедельник Неля планирует поездку в киевский Охматдет на консультацию ЛОРа.
НОВОСТИ -------------------------- Поездка в Киев не состоялась, т.к. у Нелиной бабушки умерла сестра и бабушка так расстроилась, что у неё сильно подскочило давление. Оставить бабушку в таком состоянии Неля не рискнула, потому поездку пришлось отложить до стабилизации состояния здоровья бабушки.
НОВОСТИ ----------------- У девочек всё по-тихоньку. Временами Карише становится похуже - реагирует на смену погоду, временами получше. Викуся очень рада, что начался учебный год. Ходит в школу с удовольствием!
Видела Неличка в Фейсбуке фотографию Викуси выставила с 1 сентября, так повзрослела она и такая счастливая)))
От всей души поздравляю нашу мамочу Нелечку с днём рождения! Нелечка, сил вам и терпения, здоровья крепкого всей семье! Пусть все невзгоды поскорее покинут вашу семью!
Неля- МАМА з великої букви. Знімаю капелюх. Бажаю, щоб донечки-квіточки тільки радували і росли здоровенькими. А Нелі- сили, терпіння і деколи думати про себе)