Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий. -------------------------------------------------------------- Доброго дня! До Вас звертається Тихенко Неля Василівна. Я мешкаю в селі Хлистунівка Городищенського району Черкаської області. Маю двох дітей – Тихенко Вікторію, 2008 р.н., Тихенко Каріну, 2012 р.н. З батьком Вікторії розлучена, бо він став вести асоціальний образ життя. Батько Каріни пішов від нас, коли дізнався про мою вагітність Каріною. Нажаль, Каріна – інвалід. Вона має гідроцефалію. Її історію додам нижче. Проживаємо ми з моєю матір’ю та бабусею (лежача хвора), неповнолітнім братом, який має інвалідність по хворобі нирок. Виплат по інвалідності мого брата, доньки Каріни та пенсії старенької бабусі катастрофічно не вистачає на постійне лікування дитини, бабусі та усіх інших членів родини. Мама моя працювати не має можливості. Бо повинна доглядати стареньку бабусю, мою старшу доньку Віку. Постійне лікування потребує багато коштів, які нам просто ніде брати. На даний момент я з донечко перебуваю у київському інституті нейрохірургії. Каріна потребує ще декількох маніпуляцій та операцій. Грошей в нашій родині просто немає і взяти ніде! Після операції Каріночці необхідно починати реабілітаційні курси. Тихенко Каріна Народилася Каріна 27.09.12 р. недоношеною на 34-ому тижні вагітності з вагою 1950 г, ростом 44 см, 8-9 балів по шкалі Апгар. Все було добре. Але на четвертий день від народження у дитини почалися проблеми з диханням, і 2 жовтня 2012 року Каріну перевезли в обласну реанімацію в м. Черкаси, де нам повідомили, що у дитини стався крововилив у мозок I ступеня, а через декілька днів стався крововилив IV (найтяжчого) ступеня. Майже місяць лікарі боролися за її життя. Поставивши діагноз «гідроцефалія» нас змушені були перевезти в інститут нейрохірургії у м. Київ. Тут Каріні поставили дренажі, які чистили головку від наслідків крововиливів. 12 листопада 2012 року поставили шунт, виписали додому. 28 січня 2013 року дитині стало гірше і ми повернулися до інституту нейрохірургії. Обстеження показало, що в голівці Каріни появилися багатокамерні кісти, що створило багато проблем. Протягом багатьох місяців лікування довелося поставити і другий шунт, а також поставити дренажну трубку до арахноідальної кісти і вивести її в ІІІ шлуночок мозку. Потім перестав робити перший шунт, і його прийшлося замінювати на новий. Лікарі від самого народження пропонували мені відмовитися від дитини, бо вона, за їх думкою, не вижила би, або зовсім би не розвивалась. Але я не стала відмовлятися від своєї дитини, і вирішила боротися за її життя. Після багаточисельних операцій (більше 30 за 3 роки) Каріна відстає у розвитку, має парез правої сторони, атрофію зорового нерву, дисплазію тазобедрених суглобів, підвивих тазобедрених суглобів. Каріна потребує довготривалого лікування та реабілітації, на які в нашої родини немає коштів. Але дивлячись на те, як Каріна бореться за життя на те, які успіхи вона робить, чим дуже дивує лікарів, я бачу, що усі наші зусилля не марні. У моєї дитини є шанс на нормальне життя! Дуже просимо небайдужих допомогти нам!
Історія Каріни на сайті ТСН:
Сюжет про Каріну на телеканалі Інтер:
Реквізити для допомоги: Картка Приватбанку 4149 4378 3167 9939 Тихенко Неля З повагою, Тихенко Неля К.т. 068-023-91-58
Доброго вечора! Дуже-дуже дякую усім за привітання та подарунки! Хочу сказати, що кожна посмішка Карюші - це також і ваша заслуга. Без усіх вас нам було б дуже важко. Дякую, що ви допомагаєте нам усі ці 4 рочки боротися з хворобою. Віримо в найкраще! Дякую!
НОВОСТИ --------------------- Как раз только что общались с Нелей по телефону. У Кариши сохраняется ежедневная однократная рвота. Неля общалась с лечащим врачом, он настаивает на МРТ. Потому в понедельник девочки поедут в Киев. К сожалению, в институте нейрохирургии аппарат МРТ сейчас не работает, потому пришлось записываться в частный кабинет (без льгот по цене). Очень хочется надеяться на хорошее заключение МРТ... Викуся уже пошла в школу, хотя нога, конечно, еще не зажила. Но её уже очень хотелось учиться!
Спасибо за новости, Эличка! Будем надеятся на лучшее. Наши девочки еще те бойцы!!!
НОВОСТИ ------------------ Сегодня Карише сделали МРТ - в головке очень много воды. Девочки ездили в институт нейрохирургии. Хотели, как и раньше, сразу оформиться в отделение, но... главная Профессорша не разрешила! Отправила их домой собирать справки Неле ничего не оставалось, кроме как ´поехать домой собирать справки´.
Добрый день. Конечно не очень хочется чтоб Каришу снова оперировали, но об операции давно идет речь. Нужен новый шунт? Если да то может стоит начинать сбор ведь суммы на мед препараты сейчас совсем не маленькие.
Викусь, пока сложно сказать что-либо. Шунт Неля купила еще в феврале-марте. Но вопрос, подойдет ли этот шунт под нынешнюю ситуацию в головке Карины? Пока Каришу не обследуют как следует, сказать что-то сложно. То, что деньги понадобятся - это факт. Но сколько и в какие сроки пока непонятно
Новости ---------------------- Девочки сегодня приехали в Киев, их положили в отделение института нейрохирургии. Карише сделали пункцию, но не всё прошло гладко - зацепили сосудик и произошло небольшое кровоизлияние. Врачи предприняли все меры по исправлению ситуации и малышку отдали маме. Но через некоторое время Кариша стала синеть и её забрали в реанимацию. Сейчас малышка уже снова в палате с мамой. Анализ ликвора показал наличие воспаления (цитоз 168). Необходима терапия антибиотиками. Так прошёл первый день пребывания в больнице Кариши. На лекарства нужны деньги, а их у Нели немного. Просим всех, кто может хоть чем-то помочь, не проходить мимо. Важна любая сумма. Даже 5-10 грн. сделают своё большое дело!
Новости ------------------------ У Кариши сегодня была температура под 40. Еле сбили. Но малышка не контактна, ей очень плохо. Неля подозревает, что врачи ей чего-то не договаривают, т.к. у Кариши несколько раз в день стали брать анализ крови, плюс она стала отекать... Завтра планируется консилиум врачей по поводу Кариши.