Малая еще та• 21 января 2016

Кто такие масоны и какое они имеют отношение к Мировому правительству?

Пришла к подруге в гости, смотрю у нее книги на столе: Н.Сенченко "Невидима змова проти людства", В.Савченко " Україна масонська", полистала, посмотрела и задумалась... С подругой когда-то давно обсуждали эту тему, она ярая противница масонов, а мне как бы и возразить ей нечего, так как особо раньше не интересовалась этой темой. Пришла домой, нашла в интернете "УКраїна масонська", читаю...

"...Масони побудували Нову Європу. Правду кажучи, увесь наш світ створили масони: Гарібальді та Гюго, Бетховен і Вашингтон, Фіхте та Моцарт, Прудон і Ньютон…
Не треба й нам соромитись того, що світогляд українських людей сформувався під знаком цих творців-«будівельників»: письменників Франка, Котляревського та Шевченка, гетьманів Скоропадського та Розумовського, державотворців Грушевського, Петлюри і Драгоманова
А сьогодні хто керує світом?
Відповідь на це та інші питання ви зможете знайти в цій книжці.
«Україна масонська» - 25 червня 2009 року була оголошена кращою української книжкою в номінації «документалістика» завдяки читацькому домінуванню"...

Вот нашла еще официальный сайт "Велика ложа України" http://ukrmason.org/ukr/news.php

А что Вы скажете по этому вопросу? Вы думаете, что масонские ложи управляют миром?

бювет_в_обед• 21 января 2016
теория заговора? моя любимая тема

100pudov• 21 января 2016
золотой миллиард?
Я тут с краю постою• 21 января 2016
Это кучка людей, которые управляют миром, а также эмиссианты доллара
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ длябювет_в_обед
теория заговора? моя любимая тема

расскажите, пожалуйста, по-подробней как Вы масонству относитесь
автор Малая еще та • 21 января 2016
Что плохого в том, что масоны хотят Мировое правительство, сделать мир монополярным, с одним центром управления? Ведь именно же масоны создали такую Европу, куда мы стремимся, которая является для нас образцом ...
автор Малая еще та • 21 января 2016
Вот информация с официального сайта:
8 червня 2011 року Об’єднана Велика Ложа Англії (ОВЛА) визнала Велику Ложу України.

До цього часу ВЛУ вже мала визнанння понад 60 Вільномулярських Великих Лож світу.

ОВЛА є найстаршою та однією з найавторитетніших Великих Вільномулярських Лож світу. До визнань інших Вільномулярських Великих Лож вона ставиться з певною прискіпливістю і надає визнання тільки після всебічного вивчення іноземної Великої Ложі, що звернулася за таким визнанням, на предмет дотримання нею Конституцій та Ландмарок Регулярного Вільного Мулярства.

Про факт отримання петиції про визнання ВЛУ Об’єднаною Великою Ложею Англії повідомив Великий Секретар ВЛУ на Асамблеї ВЛУ, яка відбулася в суботу, 25 червня 2011 року в Львові.
Здрасьтенька• 21 января 2016
Советую посмотреть этот фильм. Я думаю вам станет ясно больше про них https://vimeo.com/131120915
Где тут 0?• 21 января 2016
почитаю
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ для100pudov
золотой миллиард?

посмотрела в википедии теорию золотого миллиарда, но ее придумали в России, я так поняла..
А другой стороны, если совсем скоро все производство будет роботоизированное, начнется массовая безработица, как будут получать доходы люди, за что они буду есть?

Бабульция• 21 января 2016
Пошла я в темы, как что такого приготовить....И вроде бы же неглупая барышня....
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та
це не погано, але це не можливо, оскільки протирічіть законам фізики та законам всесвіту.
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляБабульция

??
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляДашенька из Киева

обоснуйте, не поняла
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та

ті самі питання були коли була перша технічна революця, коли на заміну ручній праці прийшли механізовані мануфактури із паровими двигунами. Після того кількість людей зросла, а життя в цілом стало краще и довше. ЧИм ця технічна революція відрізняється від тієї?
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляДашенька из Киева
но ведь если масоны заведуют ФРС то они уже вес мир почти завоевали с помощью распространения доллара?
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та

обоснуйте, не поняла
всесвіт має нескіченне прагнення до збільшення ентропіїї (тобто хаосу, якщо просто), і тому будь які намагання зроби досконалий і однозначний порядок (у будь чому) - приречені на невдачу, бо Всесвіт збудований не впорядковано.
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляДашенька из Киева
так скоро все смогут делать роботы, компьютеры, а что будут делать люди?
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та
А кольст Македонській до ІНдіїї дійшок - велика імперія була. А зараз з нею що? так звичайна країна... Египет? Велкиа цивілізація? Те ж так само...
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляДашенька из Киева

Вы хотите сказать что США развалятся?

Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та
цінність ручною праці буде суттево збільшена (як це сталося після попередніхї технічних революцій). ТОму шо інакше нема кому буде купляти те що виробляють рОботи.
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляДашенька из Киева

так правильно, потому и нужно существенно уменьшить количество людей согласно теории Золотого миллиарда
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та

Вы хотите сказать что США развалятся?
я ж не оракул - звіки мені знати що із ними буде. Але взагалі, принципово так - і не тільк вони, а взагалі усі. Це буде або перформатування, або повне зникнення.
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та

менше людей купляють - менше прибуток...
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляДашенька из Киева

ну вот я тоже так понимаю.. тогда зачем уменьшать количество людей?
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та

так за те і мова - це маячня. Доречі фашисти ж ставили такий експеримент. Усіх душевнохворих та інвілідів вбивали аб ’очисти генофонд’, Але як свідчить статистика відсоток псих.хворих та люедй із генетичними хворобами є відносно постійним - тобто якщо їх примусово знищувати, то відповідно буде і народжуватися дітей із вадами більше. ТОму теоріїї щодо штучного відбору людей приречені на невдачу. (особливо у таких масштабах)
автор Малая еще та • 21 января 2016
может быть теория Золотого миллиарда для того чтобы проще было контролировать людей, когда их меньше?
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляДашенька из Киева

так Вы думаете, что теории Золотого миллиарда не существует, это выдумка России?
автор Малая еще та • 21 января 2016
Ответ дляЗдрасьтенька

Спасибо, смотрю уже
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та
щодо контрольованості повертаємося до базових законів всесвіту - який прагне до збільшення неконтрольованості та хаосу. тому будь які тоталітарні теоріїї не мають довготривалого природного підгрунтя
Дашенька из Киева• 21 января 2016
Ответ дляМалая еще та

ви не плутайте м`яке із теплим... Вигадувати теорії і вірити в них не заборонено - оно наприклад до Галілея люди щиро вірили в теорію, що Сонце крутиться наколо Землі. Але ж Сонце від того обрбиту не змінило (тобто фізичні закони є незмінні, на відміну від теорій)