ОйЙой• 08 февраля 2016
Хто робив замовлення з Інтернет магазину Michael Kors .co.ua в Україні ??
Дівчатка,хто робив замовлення з Інтернет-магазину Майкл Корс в Україні .Чи не підробка?
ОйЙой
• 08 февраля 2016
Під скажіть будь-ласка яким чином ви здійснюєте замовлення та чи можете допомогти???
Все возможно• 08 февраля 2016
Корз не шлёт на форвардеров, как и мэйсис. Оба потом карты американский в блэк лист добавляют и всё.