Задолбулька• 09 февраля 2016

Крутится голова

Уже шестой день сильное головокружение, особенно когда лежу или поднимаю руки. Давление понижено, но не критично. Что бы это могло быть, может быть защемление в позвоночнике?
Заставляличка• 09 февраля 2016
вам до невропатолога обов’язково треба. Явно у вас порушене поступлення кисню до мозку.

Полиэтиленовый привет• 09 февраля 2016
Скорее всегда- да, ВСД, надо к невропатологу попасть. Хотя мне он не помог, помог только спорт.
автор Задолбулька • 09 февраля 2016
Ну да, ВСД есть, думаете, погода может повлиять?
автор Задолбулька • 09 февраля 2016
Ответ дляЗаставляличка
Так, ще лизько 15 років тому визначили, що поступає лише 40%, але дивно, чого воно так проявилось зараз
Заставляличка• 09 февраля 2016
Ответ дляЗадолбулька
вам мрт і доплерографію судин головного мозку б зробити.
автор Задолбулька • 09 февраля 2016
а, а ще в мене звуження аорти, то, мабуть, треба все одно до лікаря...
Наизнанку• 09 февраля 2016
перевірте гемоглобін
Заставляличка• 09 февраля 2016
Ответ дляЗадолбулька
ще може бути щось з середнім вухом, не пам’ятаю як називається. Або з вестибулярним апаратом.
У мене літом були дуже сильні шуми в голові, я вже начиталась про голову стільки всього! І мрт робила і дуууже багато різних обстежень. Але в мене все добре, здорова, причина була в іншому.
автор Задолбулька • 09 февраля 2016
Ответ дляЗаставляличка
дякую Вам

автор Задолбулька • 09 февраля 2016
Я до лікарів не дуже хочу йти, бо скажуть ’ВСД є?’ - ’Є’ - ’То в вас на погоду’, даремно лише час витратити