Умничка-помощничка• 09 февраля 2016

Варто купувати додаткові оголошення на клумбі ?

Ліміт я вичерпала,тепер тільки купувати,і от думаю варто чи ні ... Дівчата Ви купували?Раніше клумба гарно працювала.тепер 1 замовлення раз в місяць.І ще я не до кінця зрозуміла,купила оголошення,оплатитла і все,це назавжди ? чи кожного року його оплачувати треба ?
кружкаЭсмарха• 09 февраля 2016
так,там каждый месяц по моему дается 100 бесплатных. остальные платные

...аяприкольная• 09 февраля 2016
у меня глухо там
emmusya• 09 февраля 2016
Ответ для...аяприкольная
у меня глухо там

і у мене та ’0’ по модулю((( з гарячими пропозиціями навіть(((
...аяприкольная• 09 февраля 2016
Ответ дляemmusya

та да((( не понимаю, что все кричат про ту клумбучерез три темы клумба
Откушу что там торчит• 09 февраля 2016
Ответ для...аяприкольная

аукционы рубят все продажи
автор Умничка-помощничка • 09 февраля 2016
Ответ дляОткушу что там торчит
аукционы рубят все продажи

Значить не варто.Хай висить 100 безкоштовних та й на тому кінець.
...аяприкольная• 09 февраля 2016
Ответ дляОткушу что там торчит
аукционы рубят все продажи

а толку мне с аукционов если я продавец, продать да гроши я могу и без аукционов
emmusya• 09 февраля 2016
Ответ дляОткушу что там торчит
аукционы рубят все продажи
мене ті аукціони добряче вибачте ’налохали’))) мало того що оплатила участь, так товари з а 300 грн. продала аж за 50 грн. Я порядна людина, відправила звичайно, але більше ні-ні
Откушу что там торчит• 09 февраля 2016
Ответ дляemmusya
так я и говорю об этом -все ждут аукциона, чтоб купить почти даром, о каких продажах можно думать

Оч@ров@Шк@• 09 февраля 2016
ну не знаю кому как,у меня на клумбе нормально,буду покупать свыше 100
Манька Галченок• 09 февраля 2016
Ответ дляОч@ров@Шк@
аналогічно)
Ухахайкина• 09 февраля 2016
не стоит. там все ждут аукционы и никто ничего не покупает.