sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Общество, Политика, СМИ - Благотворительность
noavatar
Люда Горчилова• 15 февраля 2016

Горчилова Оля, 3 р., Гідроцефалія

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
Доброго дня!

Дуже прошу допомогти нашій родні у лікуванні нашої донечки - Горчилової Олі.

Оля народилась недоношеною на 32 тижні вагітності з вагою 980 грам. Два місяці лікувалась в Хмельницькій міській лікарні у вихажуванні. Коли вага стала більше двох кілограм нас готовили до виписки, але в день перед випискою (07.05.2013) Олі поставили діагноз - гідроцефалія. Причиною захворювання став крововилив в головному мозку, який завчасно лікарі в вихажуванні не замітили. 08.05.2013 року нас виписали додому приписавши препарати, які мали б допомогти (виписка додається). Через два тижні ми приїхали на провірку. Після обстеження нас в той же день положили в відділення патології новонародженних оскільки гідроцефалія прогресувала. Пролежавши тиждень в патології, ми вирішили поїхати в інститут нейрохірургії на консультацію.
В кінці травня ми приїхали до Києва в інститут нейрохірургії імені Ромоданова на консультацію. В госпіталізації нам було відмовлено оскільки в Олі виявили менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В цей же день Олю забрали в реанімацію дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. Згодом перевели в інфекційне відділення Охматдиту, де ми лікували менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В кінці серпня 2013 року нас перевели в інститут нейрохірургії , де ми знаходимось і по цей день, не враховуючи 17 днів, які через вітрянку в відділенні ми провели в інфекційній лікарні.
За ці два роки з половиною роки в нейрохірургії Оля перенесла 16 операцій, не враховуючи тих маніпуляцій, які потребували наркозу і проводились поза операційною (МРТ, КТ, виймали шунти, ставили дренажі), ослабився зір, почались епілептичні приступи (судоми). В майже 3 роки Оля важить 8 кг, оскільки постійно рвота через перепади тиску в голівці, а також через те, що є дефект в шлунку, який теж прийдеться виправляти хірургічним шляхом в Охматдиті, коли випишуть з нейрохірургії.
13.11.2015 року Олю знову прооперували, оскільки після МРТ виявили, що кісти в шлуночках головного мозку збільшились. Олі зробили мікрохірургічну феністрацію кіст, та провели імплантацію резервуара «Омайя» фірми «Кодман».
За майже три роки лікування наша сім’я витратила уже всі заощадження. Батьки та родичі залізли в кредити. Грошей не вистачає на найнеобхідніше (памперси, суміш для годування), не говорячи уже про те, що кожен день потрібно купувати антибіотики та інші медичні препарати, які з кожним днем піднімаються в ціні. Також попереду ще як мінімум дві операції, на які потрібні кошти. Перша полягає в тому, що Олі ставитимуть лікворошунтуючу систему «Кодман Хакім з антисифонном», ціна якої приблизно 60 000 гривень. А другу потрібно робити в Охматдиті – лабороскопічна операція на шлунку. Після лікування нас чекає довготривала реабілітація, яка також не дешева і без якої Олі буде важко далі розвиватись. Просимо небайдужих людей допомогти нашій донечці вилікуватись і дати шанс на нормальне життя.

З повагою, Людмила Горчилова

Номер телефону мами: 0978476340 Людмила

Реквізити для надання допомоги:
Приват Банк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Номер карточки: 4149497801103542
Отримувач: Горчилов Назарій Іванович – батько.

Стаття про нашу донечку на сайті ТСН: http://tsn.ua/dopomoga/2-richniy-gorchiloviy-olzi-...
показать весь текст
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
732 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
|« «» »|
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • …
  • 25
noavatar
автор Люда Горчилова • 23 октября 2016
601
Жовтень:
22.10. 298.50
22.10. 49.75
22.10. 49.75
noavatar
автор Люда Горчилова • 23 октября 2016
602
Велике дякую усім небайдужим за допомогу. Завдяки цим коштам ми змогли пройти чотири курси масажу. Слідуючий курс ми розпочинааємо з 07.11.16. Ще раз усім дякую. Хай Вас Бог береже.
noavatar
автор Люда Горчилова • 25 октября 2016
603
Добрий день. Оля з перемфнним успіхом. Вчора була рвота. Сьогодні з ранку було три приступи судом і рвота. Після обіду стан трішки кращий.
noavatar
автор Люда Горчилова • 26 октября 2016
604
Добрий ранок. У нас усе як звичайно. Сьогодні дощ, то Оля знову нервова в тонусі. Зранку був приступ судом.
noavatar
автор Люда Горчилова • 27 октября 2016
605
Добрий день. Оля сьогодні трішки веселіша. Хоча зранку знову була рвота. Судом сьогодні не було.
noavatar
автор Люда Горчилова • 29 октября 2016
606
Добрий ранок. Оля з перемінним успіхом. Вчора були судомні приступи. Уже другий день не спить. Чомусь ускладнилось дихання.
noavatar
ЕвгенияПавлюк• 29 октября 2016
607
Ответ дляЛюда Горчилова
Добрий ранок. Оля з перемінним успіхом. Вчора були судомні приступи. Уже другий день не спить. Чомусь ускладнилось дихання.
Де ж брати сили бдненькій, коли вона не спить(( так шкода!
noavatar
автор Люда Горчилова • 29 октября 2016
608
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Де ж брати сили бдненькій, коли вона не спить(( так шкода!
Дякую за підтримку
noavatar
автор Люда Горчилова • 31 октября 2016
609
Добрий вечір. Оля сьогодні судомить. Судоми супроводжуються рвотою. Майже не спить. Якщо так буде продовжувати прийдеться дзвонити до лікаря.
noavatar
автор Люда Горчилова • 01 ноября 2016
610
Добрий день. Оля ще час від часу судомить. Спить погано. Ручки і ніжки в тонусі.
noavatar
автор Люда Горчилова • 05 ноября 2016
611
Добрий вечір. Оля по старому. Кожен день є судомні приступи. Періодично вони супроводжуються рвотою. З понеділка розпочинаємо масаж. Також почнем колоти кортексін.
noavatar
автор Люда Горчилова • 08 ноября 2016
612
Добрий день. Ми помалу. Вчора розпочали новий курс масажу. Також почали колоти кортексін.
noavatar
автор Люда Горчилова • 11 ноября 2016
613
Добрий вечір. Ми потихеньку. Сьогодні був п´ятий день масажу. Також зараз колим кортексін. Цей раз масаж у нас триватиме 10 днів. Тож з понеділка знову на масаж.
noavatar
автор Люда Горчилова • 13 ноября 2016
614
Добрий вечір. Оля помалу. Сьогодні був приступ судом. Завтра мали їхати знову на масаж, але в нас такі заметілі, що перевіяло дороги. Снігу радується лише Валюшка.
noavatar
SugarBaby• 13 ноября 2016
615
+100 грн на Приват. Здоровья доченьке!
noavatar
автор Люда Горчилова • 14 ноября 2016
616
Ответ дляSugarBaby
+100 грн на Приват. Здоровья доченьке!
Дякую.
noavatar
автор Люда Горчилова • 14 ноября 2016
617
Доброї ночі. Оля ще не спить. З сном у нас ще й досі проблема. До повного щасття Оля захворіла. Цілий день боремось з соплями.
noavatar
tomikmm• 14 ноября 2016
618
Крепкого здоровья Олечке! Вам сил и терпения! Дай Бог все изменится к лучшему, и Олечка выздоровит.
noavatar
автор Люда Горчилова • 14 ноября 2016
619
Ответ дляtomikmm
Крепкого здоровья Олечке! Вам сил и терпения! Дай Бог все изменится к лучшему, и Олечка выздоровит.
Велике дякую.
noavatar
автор Люда Горчилова • 15 ноября 2016
620
Добрий день. Оля захворіла. Соплі, кашель. Робим інгаляції. Судом не було. Була рвота, але через кашель.
noavatar
автор Люда Горчилова • 18 ноября 2016
621
Доброї ночі. Оля почувається погано. Соплі забивають носик і їй важко дихати. Кашель уже менший. Часом судомить. Прокололи кортексін. З понеділка починаєм пити цераксон і когнус.
noavatar
автор Люда Горчилова • 22 ноября 2016
622
Добрий день. Оля почувається краще. Уже не кашляє. Почали приймати цераксон.
noavatar
автор Люда Горчилова • 25 ноября 2016
623
Добрий день. Оля одужала. Але сьогодні почала судомити. Було два приступи в ночі і один з ранку.
noavatar
автор Люда Горчилова • 26 ноября 2016
624
Доброї ночі. Ми ще не спимо. В Олі так і залишились проблеми зі сном. Судом більше не було.
noavatar
автор Люда Горчилова • 27 ноября 2016
625
Добрий день. Олі дуже погано. Сильні судоми. Приходиться колоти сібазон. Дзвонила до лікуючого лікаря порадились і вирішили сьогодні вночі виїжджаємо на Київ в інститут нейрохірургії.
noavatar
автор Люда Горчилова • 30 ноября 2016
626
Доброї ночі. В понеділок ми їздили в Київ. Зробили МСКТ та УЗД. Лікар подивившись знімки сказав, що причини такого стану Олі не в голівці. Лікар, який робив УЗД черевної порожнини сказав, що у правій нирці є запальний процес, який може визивати високу температуру. Проконсультувавшись з дитячим лікарем нам нахначили антибіотик. Надіюсь усе скоро минеться.
noavatar
автор Люда Горчилова • 02 декабря 2016
627
Дрброї ночі. Оля помалу. Ще приймаємо антибіотик. Температура ще скаче, але не так високо. Вчора з ранку був приступ судом. Прийшлось колоти седативне.
noavatar
автор Люда Горчилова • 05 декабря 2016
628
Доброї ночі. Ми ще приймаємо антибіотик. В п´ятницю здали аналіз мочі, то лікар ще приписала пити канефрон, бо високі лейкоцити. Десь на тижні маєм перездати аналіз і крові і мочі, тоді лікар вирішить, що з нами робити далі.
noavatar
Bee-Bee• 05 декабря 2016
629
+ на карту
Здоровья крихітці!!!
noavatar
автор Люда Горчилова • 05 декабря 2016
630
Ответ дляBee-Bee
+ на карту
Здоровья крихітці!!!
Велике дякую.
|« «» »|
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • …
  • 25
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff