Люда Горчилова• 15 февраля 2016

Горчилова Оля, 3 р., Гідроцефалія

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
Доброго дня!

Дуже прошу допомогти нашій родні у лікуванні нашої донечки - Горчилової Олі.

Оля народилась недоношеною на 32 тижні вагітності з вагою 980 грам. Два місяці лікувалась в Хмельницькій міській лікарні у вихажуванні. Коли вага стала більше двох кілограм нас готовили до виписки, але в день перед випискою (07.05.2013) Олі поставили діагноз - гідроцефалія. Причиною захворювання став крововилив в головному мозку, який завчасно лікарі в вихажуванні не замітили. 08.05.2013 року нас виписали додому приписавши препарати, які мали б допомогти (виписка додається). Через два тижні ми приїхали на провірку. Після обстеження нас в той же день положили в відділення патології новонародженних оскільки гідроцефалія прогресувала. Пролежавши тиждень в патології, ми вирішили поїхати в інститут нейрохірургії на консультацію.
В кінці травня ми приїхали до Києва в інститут нейрохірургії імені Ромоданова на консультацію. В госпіталізації нам було відмовлено оскільки в Олі виявили менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В цей же день Олю забрали в реанімацію дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. Згодом перевели в інфекційне відділення Охматдиту, де ми лікували менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В кінці серпня 2013 року нас перевели в інститут нейрохірургії , де ми знаходимось і по цей день, не враховуючи 17 днів, які через вітрянку в відділенні ми провели в інфекційній лікарні.
За ці два роки з половиною роки в нейрохірургії Оля перенесла 16 операцій, не враховуючи тих маніпуляцій, які потребували наркозу і проводились поза операційною (МРТ, КТ, виймали шунти, ставили дренажі), ослабився зір, почались епілептичні приступи (судоми). В майже 3 роки Оля важить 8 кг, оскільки постійно рвота через перепади тиску в голівці, а також через те, що є дефект в шлунку, який теж прийдеться виправляти хірургічним шляхом в Охматдиті, коли випишуть з нейрохірургії.
13.11.2015 року Олю знову прооперували, оскільки після МРТ виявили, що кісти в шлуночках головного мозку збільшились. Олі зробили мікрохірургічну феністрацію кіст, та провели імплантацію резервуара «Омайя» фірми «Кодман».
За майже три роки лікування наша сім’я витратила уже всі заощадження. Батьки та родичі залізли в кредити. Грошей не вистачає на найнеобхідніше (памперси, суміш для годування), не говорячи уже про те, що кожен день потрібно купувати антибіотики та інші медичні препарати, які з кожним днем піднімаються в ціні. Також попереду ще як мінімум дві операції, на які потрібні кошти. Перша полягає в тому, що Олі ставитимуть лікворошунтуючу систему «Кодман Хакім з антисифонном», ціна якої приблизно 60 000 гривень. А другу потрібно робити в Охматдиті – лабороскопічна операція на шлунку. Після лікування нас чекає довготривала реабілітація, яка також не дешева і без якої Олі буде важко далі розвиватись. Просимо небайдужих людей допомогти нашій донечці вилікуватись і дати шанс на нормальне життя.

З повагою, Людмила Горчилова

Номер телефону мами: 0978476340 Людмила

Реквізити для надання допомоги:
Приват Банк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Номер карточки: 4149497801103542
Отримувач: Горчилов Назарій Іванович – батько.

Стаття про нашу донечку на сайті ТСН: http://tsn.ua/dopomoga/2-richniy-gorchiloviy-olzi-...
автор Люда Горчилова • 07 сентября 2016
Добрий день. Ми потихеньку. З понеділка починатимемо третій курс масажу.
автор Люда Горчилова • 09 сентября 2016
Добрий день. Олічка почувається по різному. Сміється. Вчора була рвота. Судом не було.
автор Люда Горчилова • 12 сентября 2016
Добрий день. Ми помалу. Сьогодні починаємо третій курс масажу. Ми записані на 19.30, трішки важко, бо приїзджатимемо до дому пізно. Масаж безкоштовний, але на дорогу кожен день потрібно 400 грн.
автор Люда Горчилова • 13 сентября 2016
Добрий день. Вчора розпочали третій курс масажу. Дорога втомлює. Додому приїхали в 22.30.
автор Люда Горчилова • 13 сентября 2016
Оля помалу. На масажі плаче.
автор Люда Горчилова • 14 сентября 2016
Доброї ночі. Ми тільки приїхали до дому. Сьогодні був 3 день масажу. Оля по тихеньку. Масаж не любить. Залишилось ще два дні масажу.
автор Люда Горчилова • 16 сентября 2016
Добрий день. Сьогодні останній день масажу. Все вроді нічого, але є і погане Олюня захворіла. Вчора і сьогодні цілий день течуть соплі. Важко дихати. Стала нервова через закладений ніс. Важко наїстися. Почали лікуватись.
автор Люда Горчилова • 18 сентября 2016
Добрий день. Ми ще хворієм. Закінчили третій курс масажу.
автор Люда Горчилова • 20 сентября 2016
Добрий день. Оля ще хворіє. Соплі і кашель ніяк не проходять. На вулиці холодно, тож не ходим гулятт, аби не ускладнити ситуацію.
автор Люда Горчилова • 22 сентября 2016
Добрий день. Ми по тихеньку. Ще кашляєм. Продовжуєм лікуватись. До повного щастя щей Валюшка захворіла. Оля постійно на руках. Радує те, що уже привикла до дідуся і бабусі тож уже мені трішки легше, бо вони можуть трішки з нею посидіти. А я в цей час можу погратись з Валюшкою, бо вона уже починає ревнувати, бо я постійно зайнята Олічкою.
автор Люда Горчилова • 24 сентября 2016
Добрий день. Ми помалу. Оля ще покашлює. Валюшка теж ще хворіє. Продовжуєм лікування.
автор Люда Горчилова • 25 сентября 2016
Добрий вечір. Ми помалу. Олі і Валюші трішки легше. Соплі не течуть, але ще покашлюють.
автор Люда Горчилова • 27 сентября 2016
Добрий день. Ми потихеньку. Кашель відступає. Оля і Валя стали трішки живіші. Знову почали гуляти на вулиці.
автор Люда Горчилова • 29 сентября 2016
Добрий день. Ми помалу. Завтра поїдемо в Хмельницьк до невролога. Коли їздили в Київ, то той невролог, що веде Олю була у відпустці, тож ми нічого нового не пробували для стимуляції мозку. Тож вирішили показати Олю хмельницьким неврологам, бо до Києва довго добиратись.
Евгения_08• 29 сентября 2016
Здоровья Вашей детке! Бросила денежку!
автор Люда Горчилова • 01 октября 2016
Ответ дляЕвгения_08
Здоровья Вашей детке! Бросила денежку!
Велике дякую.
автор Люда Горчилова • 01 октября 2016
Доброї ночі. Ми вчора були в Хмельницьку. Проконсультувались у двох неврологів. Вони розписали лікування. Також ми сходили до лора, він сказав, що з лор органами все в порядку. Невролог нетакий, як в Києві. Одразу видно, що бояться таких дітей. Розписали препарати для мозку а такоз озекеритові обвертування. Обвертування будем робити дома. Препарати ще не купувала.
автор Люда Горчилова • 02 октября 2016
Добрий день. Оля помалу. Сьогодні були судоми, рвоти не було. Може на зміну погоди, бо на дворі погода міняється що пів часа.
автор Люда Горчилова • 03 октября 2016
Добрий день. Вночі в Олі було два приступи судом і рвоти. Зранку вроді трішки стан покращився.
автор Люда Горчилова • 06 октября 2016
Добрий день. Оля сьогодні пояувається більш-менш нормально. Вчора і позавчора були судоми і рвота. В нас були дощі. А Оля дуже чутлива до погодних змін.
автор Люда Горчилова • 09 октября 2016
Добрий день. Ми помалу. Оля почувається більш- менш нормально. Часом є рвота. Завтра розпочинаєм масажі.
автор Люда Горчилова • 12 октября 2016
Доброї ночі. Ми вчора розпочали масаж. Сьогодні був другий день. Оля почувається нормально. Дуже виснажує дорога, ще й погода.
автор Люда Горчилова • 15 октября 2016
Доброї ночі. Вчора ми закінчили четвертий курс масажу. Стан Олі мені не дуже подобається. Вчора і сьогодні судомить. Сьогодні зранку були сильні судоми, які аж спровокували рвоту.
автор Люда Горчилова • 17 октября 2016
Добрий день. Ми помалу. Оля почувається більш-менш нормально. Судом сьогодні не було.
автор Люда Горчилова • 19 октября 2016
Добрий день. Оля вчора і сьлгодні дуже знервована. В тонусі. Вчора була рвота.
автор Люда Горчилова • 22 октября 2016
Доброї ночі. Останні два дні в Олі дуже знервований стан. Ручки і ніжки в тонусі. Уже два дні рвота. Вчора був приступ.
автор Люда Горчилова • 23 октября 2016
Добрий день. Ми помалу. В Олі зберігається рвота час від часу. Судом сьогодні не було.
автор Люда Горчилова • 23 октября 2016
Давно не писала про поступлення.
За липень:
автор Люда Горчилова • 23 октября 2016
Серпень:
автор Люда Горчилова • 23 октября 2016
Вересень: