Герцогиня• 26 февраля 2016
Порадьте, що можна подарити для подружкі на дн...
В подружкі через 5 днів дн, а що подарити незнаю...
21 рік...
Подарунок в районі 300 грн (невеличкий + може бути)
Думала манікюрний набір, але за такі гроші класного незнаю чи куплю :(
Допоможіть, будь ласка з порадою
21 рік...
Допоможіть, будь ласка з порадою
Герцогиня
• 26 февраля 2016
Ответ дляСКИБИДЫШь
подарунка нормального на такую сумму не существует в природе.
в мене ще квіти в тубусі буть, а це ще грн 300-400 десь, тому такий бюджет...
КапитанльнаЯ• 26 февраля 2016
тільки що була тема про непотрібні дарунки, якщо не знаєте, що потрібно подрузі, краще нічого не даруйте, а зробіть ще крутіший дизайнерський букет і все, бо так можна порадити і дезіки і креми і гелі длля душу і шампуні наприклад за 250 гривень, а можливо вона миє голову просто кропивяним так що не заморочуйтеся
Герцогиня
• 26 февраля 2016
Ответ дляКапитанльнаЯ
так і буде :(
реально гелі, лаки, шампуні на дн не люблю коли дарять мені і подругам таке не дарую.
Ми живемо в різних містах, хотілося подарити квіти ну і невеличкий подарунок, так сказати на пам’ять... Але фантазії ніякої...
Дякую за поради))
КапитанльнаЯ• 26 февраля 2016
Ответ дляГерцогиня
так і буде :(
Дякую за поради))
а як букет в інше місто передасте?
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16653072.html
могу посоветовать что-то подобрать из косметики ’Н, Жизнь’
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16758265.html
На Вашу суму и мою скидку получится приличныій подарок