Мечты сбываются• 27 февраля 2016
Перша невдала вагітність
В кого перша вагітність не закінчилася родами? Як довго відновлялися (після викидня, завмершої вагітності) і коли народили? Друга вагітність була вже вдалою?
Белоснежко• 28 февраля 2016
У моей подруги после выкидыша на 5-6нед через пол года здоровая нормальная беременность. Ребенку уже 8 лет. А первый раз фиг его знает,что случилось, но ревела она тоже, не знала,чем ее успокоить.