Доброго дня. Придбала пальто в продавця julia2323 і отримала не 42(як замовляла), а 50.Заміри пальто, які були вкзані в оголошені, значно відрізнялись від тих що були в дійсності, про що я одразу повідомил продвця.Перед поупкою просила прислати фото "в живу", на що отримала відповідь:" пальто ничем не отличается от данных фото".Воно майже відповідає фото, от тільки розмір там геть інший.Продавець попередила що "возврата" нема і з наложеним платіжом вона непрацює.Дізавшись про проблеми пообіцяла допомогти, я навіть була згодна на обмін з доплатою, тільки аби розмір був мій.Скинула по її проханню свої заміри і заміри того пальто що я отримала.Воа сазала що треба чекати відповідь зі складу.Відповіді довго не було.Я знову почала писати продавцю.julia2323 пообіцяла повернути кошти і попросила ревізити.І зову зикла.Коли не відповіла на чергове моє повідомлення, то я посаржилась на її оголошення, чим викликала в неї бурю емоцій і всетаки привернула її увагу(так як на сайт вона заходить але ігнорує мої повідомлення).Після цього зикло оголошеня.Порадьте що можа зробити.Щей досі ігорує мої повідомленя...
Замовляла я одне, а прийшло інше і я не можу ні пальто носити ні інше купити.
Ответ дляВыручалка
Вам видимо отправили 42 Евро, а это 48-й украинский размер. у неё была размерная сетка указана, чем вы руководствовались когда заказывали?
Заміри були, перед замовленям двічі запитувала чи співпадають з вказаними, продавець сказала що все співпадає.
Ответ дляSelena*
Пишите Админам.
Кратко изложить суть - вам прислали не тот размер и менять отказываются! Ссылку на продавца, скажите, что объявление уже удалено.
Вас в покупатели добавили? Если нет, то же об этом напишите!
https://www.kidstaff.com.ua/user-810709.html
Так, розмір не той і обмін не хоче робити продавець.
В поупці додавали, і я заповювала ’заказ’.
Ответ дляalionka 25
нужны скрины переписки и ссылка на то объявление, где, как Вы говоорите были замеры , ну и нужно пригласить Продавца в эту темку, послушать её мнение
Ответ дляSelena*
Автор, подождите..
Вы перед покупкой уточняли замеры по ткани?
Выложите сюда скрины вашей переписки с продавцом.
Заміри по тканині не запитувала,скріни зараз скину.
Ответ дляalionka 25
У вас запрос на оценку есть?? Вверху есть кружочек с ручкой, нажмите и посмотрите
Ответ дляSelena*
Запиту вже давно немає, та як замовляла пальто ще в листопаді місяці, продавець просила час для вирішення проблеми, а тепер ігорує.
Ответ дляSelena*
У вас осталась ссылка на объявление?
ні, не залишилось...
Ответ дляSelena*
Автор, подождите..
Ответ дляSelena*
Пригласите вашего продавца в эту тему через ЛС
Запросила але вона офлайн
Ответ дляSelena*
Пишите Админам. Постарайтесь КРАТКО описать проблему. Обязательно дайте ссылку на продавца, не тяните время!
Як знайти адміна?
Ответ дляalionka 25
Як знайти адміна?
https://www.kidstaff.com.ua/help тут
И обязательно укажите, что не можете оценить сделку, т.к. нет запроса на оценку! Потому что продавец обещала разобраться, а по факту тянула время.