Дайте подумать• 02 марта 2016

Не відкрили американську візу по програмі WORK & TRAVEL

Син збирався в США по програмі WORK & TRAVEL, в посольстві візу не відкрили. З 11 чоловік (його знайомих) відкрили 2. Всі збираються йти по другому кругу. Хто знає чи є якийсь шанс, що відкриють?
СпайдерВумен• 02 марта 2016
Є шанс, скоріш за все не відкрили, бо не перевірений роботодавець, шукайте більш надійного і знову пробуйте.
соева-сысоева• 03 марта 2016
если поменяется что то в документации!
И-за чего отказ?
Должна быть галочка.
Не верьте тем, кто около посольства обещает опять.
Минимум пол года
соева-сысоева• 03 марта 2016
автор, у меня отказ.
А потом признались, на одного американца-работодателя, отправляют сотни людей.
И еще фишка, не подтвердил свою потребность вернуться или не подтвердил профессию.
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ дляСпайдерВумен
роботодавець перевірений, минулого року багато знайомих поїхало. А от цього року так.
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ длясоева-сысоева
если поменяется что то в документации!
И-за чего отказ?
Должна быть галочка.
Минимум пол года
нічого не поміняється. просто ще раз платять візовий збір і через пару тижнів знову їдуть в посольство.
ЗабежАЛОЧКА• 03 марта 2016
Потенциальный эмигрант, того и откаали. Или работодатель не внушил доверие
соева-сысоева• 03 марта 2016
Ответ дляДайте подумать

нет, выкинуты деньги на ветер!
Не пробовать даже. Он же печатки сдавал, они его спросят, что поменялось?
соева-сысоева• 03 марта 2016
отпечатки, извините
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ длясоева-сысоева
автор, у меня отказ.
Він студент, до роботодавця мало їхати 65 людей, вже 35 точно не їде.
СпайдерВумен• 03 марта 2016
коли я приїхала в США і зателефонувала на місце роботи, мені відповіли що працівники їм не треба, це помилка, але швидко знайшли іншу роботу і все розрулили. Наступного року візу не відкрили, була інформація така що або роботодавець липовий, або там припустимо 2 вакансії, а відправляється 10 людей, від того і відмови.
Для надійності, спробуйте звязатись з ними через імейл, по телефону, тісніше познайомитись, чи справді вас там чекають.
Заставляличка• 03 марта 2016
Ответ дляЗабежАЛОЧКА

Ну такое. Я тоже ездила по визе J1, но другая программа, в группе было очень много выпускников ВУЗов и всем открыли визы.
Но там преимущество в том, что наша программа координируется в т.ч. посольством, возможно проверяли заранее, не знаю.
Языката Хвеська• 03 марта 2016
Ответ дляДайте подумать

Значит, набирают студентов из других стран. Украине сейчас плохо открывают любые визы.
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Точно ні, студент 2 курсу. спеціальність ’Програмна інженерія’ в престижному виші
соева-сысоева• 03 марта 2016
Ответ дляДайте подумать

до него было сколько сотен... наши фирмы на этом и наживаются,находят 20 работодателей и на них отправляют. У нас была группа 75 человек, только одну девушку пропустили
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ дляЯзыката Хвеська

Саме так. сказали що минулого року Україна на 2 місці серед тих. хто не вернувся (Молдова на 1)
Заставляличка• 03 марта 2016
Ответ дляДайте подумать

Ааа ну тогда в чем вопрос? Тогда все ясно.
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ дляСпайдерВумен
Звязувалися з ним перед посольством
Заставляличка• 03 марта 2016
Автор, в чем тогда смысл подаваться еще раз?
Количество невозвращенцев за пару недель точно не измениться
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ длясоева-сысоева

нет, выкинуты деньги на ветер!
От і я проти гроші на вітер викидати. А знайомі ще раз оплатили і через 15 днів їдуть.
СпайдерВумен• 03 марта 2016
пробуйте ще раз, в мене подруга пройшла буквально через тиждень повторну співбесіду, але змінила роботодавця на іншого.
соева-сысоева• 03 марта 2016
Ответ дляДайте подумать

Ну пробуйте, это только вам решать.
удачи сыну
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ дляЗаставляличка
Він думає. що може вже багатьом не відкрили і почнуть відкривати.
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ дляСпайдерВумен
А як роботодавця тепер змінити?
СпайдерВумен• 03 марта 2016
Ответ дляДайте подумать
А як роботодавця тепер змінити?
Ви ж через якусь фірму їдете, хай пропонують щось інше.
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ дляСпайдерВумен
Він ще в дорозі. Вже вдень треба поцікавитися в них.
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ длясоева-сысоева

Ну пробуйте, это только вам решать.
удачи сыну
Дякую, але я сумніваюся. Вже певну суму не повернуть + ще 160$
Идууу--уууу блин• 03 марта 2016
Ответ дляДайте подумать
Отпишитесь потом, что в агентстве посоветовали?
Тоже интересен этот вопрос
автор Дайте подумать • 03 марта 2016
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тоже интересен этот вопрос
Добре
burocosmet• 03 марта 2016
Ответ дляДайте подумать

Прошлый год и сегодняшний день абсолютно разные вещи.