Дона Ко Ко• 04 июня 2013
цент видачі закордонних паспортів в бортничах
Дівчатка, хто нещодавно отримував там паспорт, як там зараз чегри? чи можливо ви спочатку реєструвалися і займали чергу на сайті? бо як на мене то на сайті в чергу потрапити не можливо. і можливо хто знає, якщо паспорт потрібен мені і чоловікові, то потрібно подавати дві заявки на сайті чи вистачить однієї, а прийти вдвох. Дякую.
Госпожа Белладонна• 04 июня 2013
Мой был в 8 утра - был 129-й, очередь подошла около 16-00. У них там кстати электронная очередь.Две заявки на сайте я думаю не реально подать, там одну очень тяжело то...
Дона Ко Ко
• 04 июня 2013
Ответ дляireni_
муж ездил в понедельник в 6 утра был 20-й по списку
дякую