Лгин• 07 марта 2016

Коли вже?

Батьки тероризують питаннями про дітей. Коли вже? Ти не вагітна? Ой, поправилася, що вагітна? Ми хочемо дитину, поки не виходить. Розказувати про це всім не хочу. Але вислуховувати ті балачки так надоїло. Сама хочу знати коли вже завагітнію.
Мечты сбываются• 07 марта 2016
Розумію, сама так 3 роки відгаркувалася. Тепер сину вже 9 років, це ваша справа

Мафиозная• 07 марта 2016
в начале следующего года родите, гарантирую!
автор Лгин • 07 марта 2016
Ответ дляМечты сбываются
От я вже теж саме відгавкуюся і уникаю їх. Якби все залежало від мене лише, то вже б народила 3. А так.... чекаємо і плануємо (ненавиджу це слово вже)
автор Лгин • 07 марта 2016
Ответ дляМафиозная
Чекаємо, чекаємо. Я ніколи не сумнівалася, що діти будуть в нас, але коли кожного дня тобі нагадують, то злить неймовірно
Шмоточницаца• 07 марта 2016
Ответ дляЛгин

скажите что если не прекратят доставать - усыновите 12 летнего
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 марта 2016
Так не розказуйте всім. А батькам можна делікатно сказати, що ви теж дуже хочете, плануєте і обов’язково поділитесь з ними своєю радістю.
Ми саме так і робили, бо період планування затягнувся свого часу.