Сердючка• 10 марта 2016
Зарплата преподавателя ВУЗа...
Рассматриваю вариант работы в ВУЗе, интересует вопрос окладов преподавателей (пед.вуз.)
Разумная Губка• 11 марта 2016
Ответ дляСердючка
Да... задумалась...Имею степень кандидата, 5 лет научного стажа...рассчитывала на 4-5тыс. А теперь смотрю, что не прельщает меня перспектива преподавательской деятельности.
цілком може бути 5 тис, якщо є ступінь, і якщо вуз з ректорськими доплатами. Ми всі дружно пожалілися на нелегку викладацьку долю (жалітися завжди легше)))), насправді є переваги. Не треба сидіти з 8 до 18, є достатньо часу або для підробітків, або для дозвілля-відпочинку, велика відпустка влітку і взимку, поки сесія, робота великою мірою по накатаній, втягнетесь - потім буде значно легше.