Форточка с диоптриями• 11 марта 2016
подскажите про гайморит и антибиотик.
пол года назад был гайморит,не острый. врач выписал АБ золев,сложные капли. помогло на 2 день.
сейчас опять чувствую боль. пошла купить АБ,а он 100грн,денег нет . может есть дешевле АБ,который поможет при гайморите. есть небулайзер,как думаете можно боржоми подышать? спасибо
Непостоянная постоянность• 11 марта 2016
АБ назначает доктор и только по факту,так что идите к доктору а не занимайтесь самолечением.
язззззь!!!• 11 марта 2016
У сына был гайморит и нам помог дешёвый,но очень действенный антибиотик азитромицин.
Кружите меня,кружите• 11 марта 2016
Автор, а у вас температура при гайморите есть? меня тоже каснулась эта задача... Не удаляйте темку вернусь, напишу
Смячиком• 11 марта 2016
Я месяц назад пила линкомицин....мне помог хорошо - правда я еще на кукушку ходила и кололи 3 дня гарячий укол (кальций) - он тоже дешевый .....вылечили за 5 дней - был гайморит+ уже перекинулось воспаление и на лобную часть...
Форточка с диоптриями
• 11 марта 2016
температуры нет,больно наклонять голову.врач говорила,если повторится,питть по схеме
ДА да да• 11 марта 2016
я принимала Аугментин 5 дней, но после него проблемы с кишечником - он очень тяжелый для микрофлоры
принимала с пробиотиками, и после еще курс пропила
Госпожа Белладонна• 11 марта 2016
Мне лечение в бесплатной больнице обошлось 2500грн,осенью,а зимой я сама купила себе золев 500 таблетки,и капли в нос,сама лечилась!Так как если началось гнойное воспаление ,это опасно,нужны антибиотики!
natkakot78• 11 марта 2016
Ответ дляФорточка с диоптриями
У меня тоже часто обострение, и я сразу же сама промываю нос(типа домашней кукушки) и быстро проходит, если вовремя, конечно. Таблетку фурацилина растворить в стакане теплой кипяченой воды. Взять 10-кубовый шприц без иглы, набрать раствор, наклонить голову над умывальником вперед и левой ноздрей в низ, а в правую заливаем достаточно быстро, но не сильно. Затем, прижимаем пальцем левую ноздрю, а правую высмаркиваем. Затем также левую и по очереди, пока не закончится раствор. 2-3 раза в день. Если уже запустили, то зеленые комки будут выходить, если не сильно, то жидковатая зелень.
Кружите меня,кружите• 11 марта 2016
Ответ дляДА да да
вот и мне назначили его плюс уголы (отказалась) но пить его не могу . А У Вас температура была?
ДА да да• 11 марта 2016
Ответ дляКружите меня,кружите
нет, ломота и каждый шаг пульсирующей болью над бровью отдавал
Доброго дня шановні. В мене свекор займається фітотерапією вже більше 20 рокі. В свій час на кафедрі дитячої педіатрії був науковий відділ, де розробляли нові ліки. Ось і він в той час зробив чималий внесок в цьому напрямку. Потім довелось їхати зі столиці і живе в 100км від Києва. Працює в сільській лікарні педіатром ну і терапевтом по сумісництву, оскільки в селах то і лікарів не залишилось. Але одне можу сказати точно, людина за свій більш, ніш 40річний стаж в медицині, допомогла не одній сотні людей. Я сама була вражена, коли побачила як до нього за 100км люди навіть з Києва приїздять. Ну то таке. Але те, що він робить на 100% дієві краплі від гаймориту, і навіть хронічного, і навіть самого запущеного, якому вже ставили діагноз оперативного втручання, це факт. Можу залишити його номер телефону, якщо кому потрібно. А автору поста, можу попросити свекра зробити за 0 грн. Так, нажаль пишу цей пост з ціллю реклами. Але по-перше, людина не шарлатан а дійсно лікар від бога. По-друге, людина яка закінчила в свій час медичний інститут Богомольця. А по-третє, роблю для нього рекламу тому, що в селі лікар отримує не 10 штук, як в Києві, а ще плюс хабарі. ТАм ЗП 2500 тисячі і спробуй на неї проживи, коли сьогодні за ГАЗ треба віддати ті ж самі 2500. Ну і по-четверте, порахуйте, стільки сьогодні Вам коштуватиме вилікувати запущений хронічний шайморит в поліклініках Києва? Так от, полікуватись у нього Вам вийде в рази дешевше.
Так от, для автора поста, попрошу свекра зробити краплі безкоштовно, щоб Ви самі пересвідчились в їх дієвості. А коли це станеться, якщо Ви звісно захочете, повірте на слово - Ви самі тут позитивний відгук залишите!
Ну і ще кілька слів про те, з чого ці каплі. Як я вже писала, свекор займається останні 20 років фітотерапією. Що це таке, думаю пояснювати не варто. Тобто, всі його ліки це все, що дала нам наша матінка природа. Все на травах і жодної краплі хімії. Саме тому ці краплі мають дуже обмежений термін дії. 2-3 тижні. Але цього вистачає для того, щоб пройти повний базовий курс для хронічного гаймориту. Якщо у Вас запущена форма, яка потребує оперативного втручання, можете не хвилюватись - ці краплі теж вилікують ваш гайморит, просто курс буде близько місяця. Хтось з Вас скаже, блін це ж треба капати два тижні, кожна годину на протязі дня. Ну така методика тут. Але в результаті ви отримаєте здоровий організм, позбудетесь гаймориту з мінімальними затратами.
Тому якщо ще когось це зацікавило, пишіть в цій темі - напишу телефон свекра. Або підкажу його сайт! А автору поста, я вже писала - в рекламних цілях зроблю безкоштовно!