ВсеЧетко• 17 марта 2016
Хто працює в інтернеті зайдіть
як оподатковуєте вебмани, ви оформляли чп чи так просто переводите на карту приват. Питання до тих хто постійно заробляє 1000 у.о в місяць і більше. Просто зараз говорять про розкриття банківської таємниці...
ВсеЧетко
• 17 марта 2016
Паспорт звичайний, питання не по ліміту, а по тому як пояснювати банку якщо будуть перевіряти потрібно пп оформлять, чи як наприклад програмісти оподатковують доходи вони ж гроші через вебмані отримують я так розумію
Проработник• 17 марта 2016
Ответ дляВсеЧетко
Если у вас будут договоры и акты выполненных работ, тогда оформляйтесь. А так сидите на попе ровно.
ЛюбимаЯНЬ• 17 марта 2016
Ответ дляВсеЧетко
кто вам сказал, что программисты получают на вебмани?
есть и на расчетный счет получают и денежные переводы и т.д.