Баба-царьлебедь• 06 июня 2013
Увага! Кому писала Николь на рахунок покупки телефону або коляски?
Людина аферист!Написала 7 покупцям що купляє в них коляски і телефони!Але тільки тоді коли скинути номер карти ініціали і обовязково номер мобільного!потім телефонує і питає код який прийшов на телефон!Будь обережні!Прошу адмінів заблокуйте цю особу https://www.kidstaff.com.ua/alluseranswers-572551....
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
нове повідомлення...Извините, муж боится перечислять такую сумму вслепую. Наложным платежом вы не отправляете? ну точно люди не бояться гріх на душу взяти...де ваші мозги..шановні аферисти!
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляAnicha
нужно на профиль Николь нажать ’пожаловаться’ и написать причину.
так є Николь не одна тут точно..треба щоб люди взагалі не велись на такі продажі..
Ответ дляБаба-царьлебедь
ну так берите реквизиты мужа, а потом скажите что обращаетесь в милицию
Чучело-Мяучело• 06 июня 2013
Ответ дляБаба-царьлебедь
А наложеным если, то в чем подвох? Я не в теме?
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляЧучело-Мяучело
і я..))) я написала ок..а відповідь Вопрос знят..
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляju4op
я просто зашла на страницу аферистки, а там ваш отзыв свежий... вот и ясно, кто вы. а так я вас не встречала раньше
ясненько)))Багато моїх подруг тут і людей у яких купляю речі або продаю,вже впізнають мої пости)
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляЯтанюша
вона вже не хоче нічого купляти,бо я немаю мобільного

вона дуже переживає щоб мені смска прийшла

Чучело-Мяучело• 06 июня 2013
Ответ дляБаба-царьлебедь
я уже запуталась.... кто в курсе, а если наложенным, то могут тоже обмануть?
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляЧучело-Мяучело
я чула таку версію..що забирали посилки без грошей...незнаю як ..але чула..
Чучело-Мяучело• 06 июня 2013
Ответ дляБаба-царьлебедь

а вы дайте какой-то номер, а потом левый код напишите, чтобы быть уверенным в афере
Чучело-Мяучело• 06 июня 2013
Ответ дляБаба-царьлебедь
так это уже вопрос к почте...
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляЯтанюша
Автор, а пошлите ей блокнотик
я теж так думала,вислати дулю,і написати а фіг вам) наложним
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляЧучело-Мяучело
так вони вже зрозуміли що тут щось не так..всі почали цікавитись адресом..
Аноним Анонимыч• 06 июня 2013
Пусть все будут внимательнее!
Девочки кто в советах сможет создать инструкцию как не попасться на удочку мошенникам?
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляАноним Анонимыч
Пусть все будут внимательнее!
навіть незнаю як...бути обережними треба ..
Чучело-Мяучело• 06 июня 2013
Ответ дляБаба-царьлебедь
а давайте все что-то вышлем! Поддержим девушку в начинаниях, ведь явно аферист начинающий.
ЗлойанОним• 06 июня 2013
Ответ дляЛюбавишна
ну вот удивляюсь,как без пароля можно зайти в Приват24,даже имея все эти данные?
а не надо заходит в приват. Сейчас есть такая услуга в банкомате, как снятие налички без карты. Вводится номер карты и пароль с тел
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляЧучело-Мяучело
ага)))давайте вона ж так хоче 6 телефонів 3 коляски і балдахін )
вишлю коробочку з під сирників а там куплю в зоомагазині коробочку блохів..нехай трохи їй мозок скусають...може розумініша стане
Безникая• 06 июня 2013
ото їй не пощастило))
тільки сьогодні зареєструвалась - і такий облом зразу)))
Чучело-Мяучело• 06 июня 2013
Ответ дляБаба-царьлебедь

Безникая• 06 июня 2013
Ответ дляБаба-царьлебедь
а як Ви знайшли всіх, кому вона писала?
Чучело-Мяучело• 06 июня 2013
Ответ дляБезникая
ото їй не пощастило))
так она и завтра может, только под другим именем
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляБезникая
ото їй не пощастило))
це моя кохана найдорожча інтуїція не підвела мене сьогодні...А я дивлюсь..гади до мене вже добрались..а не тут то було..в мене ще мозок зовсім не висох щоб на таку фігню повестись
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляБезникая
а як Ви знайшли всіх, кому вона писала?
чим цікавилась глянула,зразу усім написала чим вона цікавилась і що писала..відписали дівчата один текст строчила..а я ше думаю..як робот..одне і те саме мені строче..
Баба-царьлебедь
• 06 июня 2013
Ответ дляЧучело-Мяучело
але я зла..якби побачила на вулиці...так би за патла вхопила..і мордякою по банкоматі ,щоб знала сволота як гроші пахнуть!