Anka07• 06 июня 2013

Дівчатка хто може привезти з Німеччини Таблеточки ОСАНІТ ? знімають біль при прорізуванні зубів

Тумба-юмба• 06 июня 2013
Они есть в свободной продаже без рецепта?

ira272910044• 06 июня 2013
А дентокинд не пробовали? У дочери сейчас 4 зуба одновременно лезут и очень помогает.
lesikn• 06 июня 2013
Дентокинд выручал..И тоже Германия.
lesikn• 06 июня 2013
А в Германии ничего не купить без рецепта...
Olga 858585• 06 июня 2013
Тоже сразу Дентокинд вспомнила, нас очень выручал)
автор Anka07 • 06 июня 2013
просто чула що це хороший гомеопатичний препарат( склад ромашка) навіть пробувала, чуть солодкуваті дрібні гранулки з охододжуючим ефектом. Купити можьна, в інтернет магазинах коштує від 5 до 8 євро,але доставка в межах Євросоюза,вот і шукаю когось хто може купити чи передати. Кажуть дітки просто моментально перестають вередувати:)
marinelka• 06 июня 2013
Osanit без рецепта продают, до 7 евро стоит, точно не помню. Из Германии приеду в начале июля, могу привезти.
Но, мне они как-то не очень. Хотя в аптеках немецких его очень рекламируют.