Пушкининиана• 29 марта 2016

Обувь See Kai Run на широкую ножку?

У кого были, помогите, пожалуйста!!!
Доктор Хаос• 29 марта 2016
на среднюю

Серьезная баба• 29 марта 2016
на широкую
Серьезная баба• 29 марта 2016
на худую не пойдут тоже, я думаю. Мне они очень нравятся, но не подходят
Зам Ам• 29 марта 2016
скорее на широкую
ШапкаУшанка• 29 марта 2016
залежить від моделі.
Кеди і кросівки - на стандартну.
Є ряд сандалів які ідуть спеціально на широку.
Моделі які б були якраз для вузької ноги мені не попадали.
ШапкаУшанка• 29 марта 2016
Ответ дляСерьезная баба

в мене в обох дітей вузькі стопи з низьким підйомом - до 2 років носили цю марку, кеди нормально, сандалі вибирала ті де можна відрегулювати ширину і в носочку, і в зап’ясті, теж було нормально.
Серьезная баба• 29 марта 2016
Ответ дляШапкаУшанка

мы тоже одни поносили, хорошо липучка затягивалась, больше по покупаю( очень широки на ней, а от сникерсов их лею и все таки попробую) кстати, в них нога не сильно потеет?
ШапкаУшанка• 29 марта 2016
Ответ дляСерьезная баба

я сандалі брала такого плану як за посиланням, абсолютно нормально

http://www.amazon.com/See-Kai-Run-Kiyomi-Toddler/d...

а модель з закритим носком тільки приміряли і відразу на продаж - дуже широка нам.

В кедах ніжки не пітніли, але в моїх дітей ще ні в яких кедах такої проблеми не було (ну якщо не на +30 їх взувати), тому не показник. Можна взяти туфелькокеди, вони більше відкриті

http://www.amazon.com/See-Kai-Run-Sneaker-Toddler/...
Серьезная баба• 29 марта 2016
Ответ дляШапкаУшанка

даже в таких босоногах нога сзади болтается)
я своей в прошлом году взяла и в них потели, мож то кеды такие

ШапкаУшанка• 29 марта 2016
Ответ дляСерьезная баба

Значить не підходять Вам.
В моїх дітей в цілому ноги не дуже потіють, головне не вдагяти надто тепле взуття. А в когось після гумових чобіт шкарпетки хоч викручуй. То кому як.