Девочки, посоветуйте грамотного детского дерматолога во Львове. У дочки облазит кажа на ушке, ухо чешется и ,как по мне, кожа воспалена. Обращались в Медиковер к Милян, определили, что не грибок и дрожжи, и всё.. Кроме направления на анализ на глисты кучи уходовой косметики никаких назначений не получили . Ситуация не улудшается.
Ответ дляmakynova
В сокільниках є шкірна лікарня(2270330). Зразу після аналізу в цей день (скребок з місця пораження) поставили правильний діагноз.(До того набігалась по різних поліклініках, тільки втратили час). Лікувала Пукало Ольга Миронівна. Приймає на першому поверсі.
А точніше адресу не пам’ятаєте? А то ми у Львові не дуже орієнтуємось:)