Істеріомама• 2 часа назад

Готові до свят?

Ковбаска спеклася, уха настоялася, рибку піджарила, голубці готуються, рогалики спечені, червона риба маринується, стегенця качки теж маринуються. Завтра ще салати і все.
автор Істеріомама • 1 час назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
До Різдва два дні. А їсти це все треба завтра щоб свіже було , не пропало.
Холодильник в нас є, великий
На привозе• 1 час назад
У мене підшлункова завила після цих фото😂
Від кількості жиру
Arctic777• 1 час назад
Ответ дляМожу брикнути
А масло? Без него не так убедительно. Лучше с блинами.
автор Істеріомама • 1 час назад
Ответ дляНа привозе
Від кількості жиру
Де там жиру, лише в ковбасі печеній.
Українська Мрія• 1 час назад
Ответ дляШаманю второпях
Я не писала что плохо
Каждый развлекается как хочет
Но эти выпрыгивания из трусов кто сколько голубцов накрутил читать смешно
Гринч
Зубожиння• 1 час назад
Ответ дляАнонім Завгосп
Рождество завтра
Завтра Святвечір, а Різдво 25
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
Холодильник в нас є, великий
так голубцы у вас позавчерашние. это им неделя будет.
Українська Мрія• 1 час назад
Ответ дляШаманю второпях
А вы семью раз в год кормите
А вы чем кормите на праздники?
АБВГДейка• 1 час назад
Ще навіть меню на Новий рік не придумали, так що до готовності далеко.
Попразендовна• 1 час назад
Я не знаю як ви це встигаєте. Мені ніколи навіть макарони зварити. Робота
175см55кг19лет (она)• 1 час назад
Ответ дляАБВГДейка
Так віра в серці? І якого тоді біса не церква вирішує, які коли свята, а президент?) Чи то другоє? І не світська людина лізе пикою куди не звали?)
Церква вирішила, перейшла на інших календар, який впорядкував все.
НеКонец-Света• 1 час назад
Неа, я сегодня пиццу сделала, сижу аки динозавр.. Довольная Сытая и добрая)
Милота• 1 час назад
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Такий прозорий, смакота! А я не знайшла свинячу ногу, у нас таке не проодають(((
Дякую. Я варю з рульки та домашньої курки.
Попразендовна• 1 час назад
Ответ дляМилота
А мама би сказала, що сильно великі 😄
Блін, холодець щось не стигне ніяк 🙃
А гарний, так мрію приготувати на Новий рік, але не впевнена що встигну. В суботу неділю ж рано готувати ще таке, та й світла по пів дня немає....
В курсі діла• 1 час назад
Ответ дляАнонім Завгосп
Рождество завтра
Завтра Christmas Eve, Рождество послезавтра
АБВГДейка• 1 час назад
Ответ для175см55кг19лет (она)
Церква не сама так вирішила, а під тиском влади. Бо повномасштабна в нас з 2022, а так-то з 2014 і тоді всі святкували з 6 на 7 і церкву все влаштовувало, як і людей) А тут згадали, що і кацапи святкують з 6 на 7, швиденько перевзулись і крик, що так завжди було.
175см55кг19лет (она)• 1 час назад
Ответ дляАБВГДейка
Краще пізно, ніж ніколи.
Все до блиску• 1 час назад
Тренируемся вовсю. Ещё не остыл, а уже расхватали оглоеды.
Українська Мрія• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
Від кількості жиру
Ну так это ваши проблемы
АБВГДейка• 1 час назад
Ответ для175см55кг19лет (она)
Краще пізно, ніж ніколи.
Ну-ну. Вам нормально, що в релігію політика втручається? В кацапів теж церква з політикою пов´язана і попи благословляють на вбивство українців. Рівняємось на них?)
АБВГДейка• 1 час назад
Ответ дляВсе до блиску
Брауни?
Все до блиску• 1 час назад
Ответ дляАБВГДейка
Брауни?
Не, крейзи пирог, постный.
СирОжино пирОжино• 1 час назад
Пеку блины с грибами на святвечір
СирОжино пирОжино• 1 час назад
На різдво мариную буженину
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ дляВанна Тазиковна
И такая идиллия вокруг))) обожаю это время. На кухне крутятся все… у меня сыновья с мужем на подхвате) одним глазом «Бойцовский клуб» пересматривают и ржут как кони, а руками, лук, чеснок, морковь… почистить, принести, подать, помыть, перетереть…так люблю когда всей семьёй что-то делаем…хлопоты, одни из самых приятных в году…
Это после рабочего дня? Или всё не работают в семье?
Анонім Завгосп• 1 час назад
Ответ дляВ курсі діла
Все кто отмечает рождество, отмечает его завтра, во всем мире
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляРяженка
Ми будемо готові до свят 6 і 7 січня.
З московським патріархатом будете святкувати, в церкву на службу підете?
Фрикаделька• 1 час назад
Ні. Нічого немає ще. І чи буде не відомо. Якщо завтра чоловік гроші привезе, то ввечері якщо буде світло щось приготую. А ні то взагалі незнаю як будемо...
Милота• 1 час назад
Ответ дляПопразендовна
Дякую) Я також довго думала чи варити холодець в наших реаліях.
Це така штука, що треба постійно наглядати. Я морожу хладогенти і закладаю в холодильник на ніч. В день підключаю до зарядної станції.
Фрикаделька• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
Кіфлики з горіхами і маком
Тісто на смальцю? Чи який рецепт?