Зам. зав. Анонима• Изменено 2 часа назад

Діти які лізуть в розмови дорослих - ваша думка

Були на вихідних в ресторані із кумами. У них хлопчик 4,9.
Дуже розумний і кмітливий, але звик бути в центрі уваги.
Окрім кумів була ще одна пара з дітьми. Приблизно такого віку, дехто трошки старші.

Діти були в дитячий кімнаті із аніматором.
Періодично приходять попити, поїсти. Дехто з менших підходять до мам, щоб ті відвели до туалету.
Але хлопчик цієї пари періодично підходить до столу в обриває дорослих, репліками : «Слухайте сюди! А тепер я маю щось сказати»

Всі затихають, того, хто говорив обривають на пів слова і слухають історію про садок чи різдвяну колядку. За однією історією іде друга, а потім третя.
Мама дивиться ясними очима, наче зірками.
Тато закохано киває.

У мене була б до моєї дитини досить вирогідність реакція : «Зачекай, дорослі говорять! Тут історії про садок недоречні, може розкажеш діткам? А колядку бабусі наніч по телефону»

У пари хлопчик досить пізній 10 років билися , щоб народити , можливо в цьому причина?

Чи ви вважаєте цілком ок такі перфоманси?
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляЖена миллионера
Одразу видно, що ви не стикались з дитиною, в котрої рот не закривається.
Я доросла людина і маю розуміння,,як треба поводитися з дітьми. Якщо вам заважають діти не ходіть на свята за їх участі
Козяка-маляка• 1 час назад
Автор вы правы. Но это ребенок 5 лет. Родители в восторге, друзья семьи видимо то же. Звезда растет. Надо было брать того мужика с путешествием и выйти на улицу поболтать и подышать и наговориться. Выслушали раз два, потом тактично отправили его к своим играть и нет проблем
У меня дочери младшей 5. Если бы ей было скучно с детьми (что никогда почти не бывает) она бы была возле меня и портила бы общение в любом случае. Так что мальчик этот это ещё не худший вариант.
автор Зам. зав. Анонима • 1 час назад
Ответ дляДелайКак_Я
Ну от я вважаю, що ваша тема про обсирання якоїсь неповнолітньої дитини не прийнятна для дорослого.
Сказати вам ’Закрий тему і вийди звідси?Зайдеш, коли позвуть!’ Чи Ви на таке образитесь може?
Я не знаю скільки вам років.
Але наш маленький співбесідник був точно розумніший за вас)
Козяка-маляка• 1 час назад
Ответ дляvecya
нормальной реакцией было бы сказать, подожди немного, дядя Петя договорит и мы послушаем тебя
Можно было бы сказать, как говориться приучая на будущее. Но это бы ровным счётом ничего не дало в данной ситуации. Лобные доли не развиты, волевые усилия в зачаточном состоянии
Кусюче сонечко• 1 час назад
Це на радянщині не зважали на дітей,навіть др дітей святкували дорослі,а діти так,десь збоку. У мене просто відкрилися очі коли я була у британських родинах на святах,там все навколо дітей і для дітей. І якщо дитина щось каже то всі дорослі слухають. І всюди діти - у музеях,у ресторанах і кафе,на виставках. А у нас діти всім всюди заважають.Коли літали відпочивати з Лондону то повний літак маленьких дітей,а у нас - почекайте 18річчя і тоді відпочивайте.
автор Зам. зав. Анонима • 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Це не свято, а зустріч 3 сімей, що мають дітей.
Мета повечеряти і поговорити, а не слухати дитячиц стендап. Не дитячий день народження

Заклад було обрано із дитячою програмою.
ЕлькиПальки• 1 час назад
Вспомнила как я громко пела песни на кухне гостям
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не знаю скільки вам років.
О, вже співрозмовник був розумним. То чому не послухати розумну людину
автор Зам. зав. Анонима • 1 час назад
Ответ дляКозяка-маляка
Я думаю ; що всі дорослі терплять, окрім мами і тата звісно
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима

Якщо ви мали намір погуляти по дорослому, то треба було домовлятися заздалегідь про зустріч без дітей. Тут мова не про дітей 8+, а про чотирічну дитину
Кусюче сонечко• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима

Тоді треба було всім прийти без дітей. А раз прийшли з дітьми,то це зустріч родин з дітьми.
автор Зам. зав. Анонима • 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Звісно розумний на свої 4,9.
І ви там десь поряд.
Тільки він чемний, а ви хамовита
ДелайКак_Я• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Лепешечка• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ви правда вважаєте , що дорослим за столом цікаві історії із садка вашої дитини?)
Цій дитині 4,7
Достатньо пояснити, шо перебивати некрасиво
ДелайКак_Я• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Звісно розумний на свої 4,9.
І ви там десь поряд.
Тільки він чемний, а ви хамовита
Автор, знову не в тему ляпнули) Ви щойно образили зовсім сторонню людину ні за що. ’Вийди і зайдеш коли позвуть’
автор Зам. зав. Анонима • 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Тобто всіх 6 дітей слухати цілий вечір😂🙈
Ні, я б точно не пішла)

Дякувати Богу, інші якось розуміють межі
Лепешечка• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
5 і 9
Найкращі і найвихованіші діти на землі, 100 %
Лепешечка• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А мені цікаво було дослухати, як розповідав один з гостей про недавню подорож
Він від дитини отримав травму і не зміг закінчити?
Гірчинка• 1 час назад
Я як доросла скажу, що мені було б ок, цікавий малий))
Дитині б точно при всіх не розповідала б, що її історії недоречні
Латвийские_Номера• 1 час назад
Автор, вы на голову тю-тю, и выращивать нормальных, хорошо развитых и не зашуганых детей не умеете. Читайте современные и качественные книги по воспитанию детей и/или сходите к психологу.
Хотя, может вы просто ограниченная умом эгоистка, раз вам так дался какой-то хер с его поездкой. Надо было самой тогда по странам ездить, а не детей заводить, если вы их терпеть не можете и относитесь к ним как к животным в стойле, или как у игрушкам - захотелось достала из коробки, захотелось убрала в коробку, мешают они ей видите ли. Дети это люди, живые люди, которые ничем не хуже вас, унылой тёти, которая общаться за всю жизнь не научилась.
Пишу в резком тоне, потому что уже заколебало такое дикое и отсталое отношение от тех, кто зачем-то детей вообще заводил. Я себе представляю как вы к своим относитесь, бедные дети.
Кусюче сонечко• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ні, я б точно не пішла)

Ну,так не ходіть туди де є діти.
Козяка-маляка• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Батьки теж можуть терпіти. Вони ці історії чули не раз і не два.
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Звісно розумний на свої 4,9.
І ви там десь поряд.
Тільки він чемний, а ви хамовита
Я вибачаюся звісно? А де і в чому саме ви побачили хамство?
автор Зам. зав. Анонима • 1 час назад
Ответ дляЛепешечка
Буває усіляко.
Але доводиться стримувати і пояснювати, межі.
З меншою так точно.

Що треба зачекати поки говорять. І не втручатися із своїм «Слухайте всі сюди! Слухайте кажу!»
Лепешечка• 1 час назад
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Буває усіляко.
З меншою так точно.

Дякувати Богу з вами всіма все добре ))
Vera83• 1 час назад
Я була дитиною, яку постійно віддьоргували щоб не лізла в розмови дорослих, вгадайте з трьох раз чи я тепер можу підтримати розмову в компаніі?
Жена миллионера• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
І з їхніх дітей виростають якісь особливо щасливі дорослі? Які завжди знають, що хочуть, не мають депресій і комплексів?
Самохвалова• 1 час назад
В следующий раз подумаете, а нужен вам тот ресторан с кумовьями, если конечно не хотите попасть на бенефис пятилетнего условного Васи
автор Зам. зав. Анонима • 1 час назад
Ответ дляСамохвалова
Ні, більше не хочу.
Доречі , до народження дитини були цілком адекватні люди.
Після як схибилися
Кусюче сонечко• 1 час назад
Ответ дляЖена миллионера
Так!!! Дуже впевнені,вони вміють спілкуватися,дійсно красиво і переконливо говорити. Наші просто дикі і зашугані в порівнянні з ними. Але там і в школу в 4 йдуть, вже багато чого вміють.