Залатавая• 03 апреля 2016

Масаж для дитини. Київ. Не дорого!

250-300 грн за 1 сеанс- це для мене дорого! Якщо в когось є контакти нормального масажиста, що недорого бере, поділіться, будь ласка. Дякую.
Лапка• 03 апреля 2016
Почему не пишите какой район?
автор Залатавая • 03 апреля 2016
Ответ дляЛапка
Почему не пишите какой район?
Лук’янівський. Але я можу і в інший поїхати аби дитина була здорова.
Лапка• 03 апреля 2016
только не ведитесь на дешевые обьявления....приехала ко мне тут одна...к двухмесячному ребенку....прокуренная, несет цвелью...ху....Масаж по Борщаговке 160 грн. делает массажист со стационара детский, на Лукяновку будет все 200, мой Вам совет - возьмите направление сделайте в поликлинике и отблагодарите человека
Darina_175• 03 апреля 2016
Напишите мне в личку,дам номер
автор Залатавая • 03 апреля 2016
Ответ дляЛапка
а не має так, щоб не додому?
Лапка• 03 апреля 2016
ніхто не захоче до себе ...
Lantraksa• 04 апреля 2016
Я якраз їжджу до масажистки додому, приємна, гарно робить, 19 років досвіду, бере 150 грн., а якщо до Вас додому, то 200 грн. Проживає на Пд.Борщагівці на Симиренка.
Lantraksa• 04 апреля 2016
Якщо цікавить, напишіть мені, я дам телефон, але в неї черга і треба записуватись заздалегідь.
Katti777• 04 апреля 2016
0507807094 Максим Анатольевич, врач ортопед, делали у него уже три курса, цена хорошая
автор Залатавая • 04 апреля 2016
Ответ дляKatti777
яка ціна?