Четырёхсторонний скотч• 04 апреля 2016

Ляшко заявил об инициации начала процедуры импичмента Порошенко

опять цирк?какой импичмент они же оба курируются Фирташем.
https://www.facebook.com/O.Liashko/posts/977506262...
IQ 80• 04 апреля 2016
На Майдан всех!!! Отстоим свои права))
Прилипало• 04 апреля 2016
Нет в Украине процедуры импичмента.И все это знают.Обычное,голословное высказывание.
бЭйбА• 04 апреля 2016
А Ляшко правильно понимает суть и значение слова ’импичмент’?
автор Четырёхсторонний скотч • 04 апреля 2016
Ответ дляIQ 80
На Майдан всех!!! Отстоим свои права))

только не это.100 раз нет.
IQ 80• 04 апреля 2016
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч

только не это.100 раз нет.
Да я же смеюсь ))
бЭйбА• 04 апреля 2016
Ответ дляПрилипало

процедуры нет, а статья 111 в Конституции есть

Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

{Офіційне тлумачення частини першої статті 111 див. в Рішенні Конституційного Суду № 19-рп/2003 від 10.12.2003}

Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.

Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.

Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.

За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.

Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду України про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.

Стаття 112. У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов’язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України. Голова Верховної Ради України в період виконання ним обов’язків Президента України не може здійснювати повноваження, передбачені пунктами 2, 6-8, 10-13, 22, 24, 25, 27, 28 статті 106 Конституції України.

{Стаття 112 в редакції Закону № 742-VII від 21.02.2014}
долой_лама• 04 апреля 2016
Я Вас прошу,королевская уже заявляла

http://kp.ua/politics/341299-zarplata-1000-evro-y-...
Мир Мир Мир!• 04 апреля 2016
После слов ’Ляшко заявил’ можно посмеяться и разойтись.
inna644• 04 апреля 2016
Ляшко много заявляет.но дальше слов дело не идет.
Ответ дляinna644

ну я не протоив импичмента этому ворюге,но только не новый майдан.
Ду да ду да ду• 04 апреля 2016
Ляшко подвинули с председателем ВР... Вот и мстит! А может тут еще и ушки Вули торчат...
Ду да ду да ду• 04 апреля 2016
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч

А что он украл? Просто ляпнуть каждый может)))
Ответ дляДу да ду да ду

как минимум-не уплатил налоги,а это уже воровство у страны и народа.
Ду да ду да ду• 04 апреля 2016
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч

Какие налоги?? Он ещё ничего не продал? Ну умейте хоть информацию перепроверять т анализировать!
Бяки-козяки• 04 апреля 2016
Ответ дляДу да ду да ду

А что, предприятия налоги в бюджет уже не платят? Или платят из офшоров? Ну ка, просветите ка нас )))
inna644• 04 апреля 2016
Здесь уже полный пакет-президент,премъер,голова нац.банка.
Тоска в носках• 04 апреля 2016
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч

Вывел деньги в офшоры. Он из в декларации указал?. Если нет, то это сокрытие доходов...
Тоска в носках• 04 апреля 2016
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч

Волнения могут быть, но майдана как раньше не будет. Не беспокойтесь на этот счёт.