Мотористка• 05 апреля 2016
Як і коли потрібно стати на облік при вагітності в соцзахист?
Була в декреті 5 років планувала йти на роботу весною ,але привет декрет знову)))
Скажіть будь ласка коли потрібно йти в соцзахист і що потрібно принести із собою.Дякую
Мотористка
• 05 апреля 2016
Ми з чоловіком мали таку допомогу як закінчили унститути 6 років тому як я завагітніла і була допомога як малозабезпечним
Мотористка
• 05 апреля 2016
Ответ дляОднозначно
ну якщо без біржі десь 1200-1300, то з біржою 2200-2300 приблизно, на 1 тис. більше виходить
А яка спеціальність у Вас?
В мене спеціальність Опадаткування
Однозначно• 05 апреля 2016
Ответ дляМотористка
В мене спеціальність Опадаткування
Якщо по Вашій спеціальності буде вакансія. то відразу ж направлять, навіть оформляти не будуть
І ще такий нюанс. Не знаю, з якого Ви міста, і як у Вас, але в нашому ЦЗ, щоб попасти до спеціаліста, потрібно прийти хоча б за півгодини до відкриття, інакше не вистачить талона
Мотористка
• 05 апреля 2016
Ответ дляОднозначно
Зможуть на моєму терміні на роботу відправити?Хіба хтось мене візьме?
Однозначно• 05 апреля 2016
Ответ дляМотористка
Звичайно, не візьмуть, але відправлять, якщо засвітиться, що є вакансія. Просто це не в Ваших інтересах, бо якщо направлять-втратите час, тобто поки підійдете до роботодавця, поки знову повернетесь, щоб при нести відмітку про відмову, а у Вашому випадку вже й так запізно. Я звернулась на біржу, коли був 16-й тиждень, і то трохи запізно, просто не була в країні, тому раніше не змогла. А у Вас вже 23, то кожен день на рахунку
Мотористка
• 05 апреля 2016
Ответ дляОднозначно
А якщо вони будуть пропонувати наприклад продавцем в супермаркеті що є місця ,що мені потрібно сказати ?
Однозначно• 05 апреля 2016
Ответ дляМотористка
Продавець в супермаркеті-це робочий день мінімум до 22-ї, не мають права таке пропонувати, тому кажу ж, візьміть копію про народження дитини старшої, якщо дитині немає 6-ти років, то Ваш робочий день повинен бути з 8-ї до 18-ї максимум. Де Ви бачили супермаркет, що працює до 18-ї години?
ЖаннаНеАгузарова• 05 апреля 2016
Если честно, я вообще не понимаю зачем идти в ЦЗ, Вас никто не поставит на учет, так как вы уже на больничном (декрет). Вам необходимо стать на учет в СОБЕЗ. Вам будут платить до родовые и после родовые, после рождения ребенка в течении года оформляете едино разовую помощь от государства.
Не любовница• 05 апреля 2016
Ответ дляМотористка
Мій чоловік тимчасово не працює ,має заробіток але не офіційно .Невже від держави не можна взяти лишнє?Вона в людей краде а людям не можна чи як
Так Вы не у держави берете. А у людей которые пашут и платят налог...