Кто крайний?• 20 августа 2012

Юристы вопрос о торговле

Девочки хотела бы уточнить несколько нюансов по продаже. Я занимаюсь бисероплетением и шитьем хотелабы выйти со своим товаром на рынок. Как это лучше сделать? Что для этого нужно? Для начала хочу орендовать киоск. Нужно ли открывать ЧП и как оформлять свой товар? Нужно ли оформлять свою торговую марку? Делается все своими руками... Короче интересует все по этому поводу
Inna Medvetska• 20 августа 2012
ПП підкривати потрібно, а товар ваш - це індивід. послуги, бо все в одному екземплярі

автор Кто крайний? • 20 августа 2012
а как вести свою деятельность?
Inna Medvetska• 20 августа 2012
Ответ дляАноним
а как вести свою деятельность?
конретизуйте питання
автор Кто крайний? • 20 августа 2012
Ответ дляInna Medvetska
конретизуйте питання
ну как вписывать приход и уход товара? и неважно что я буду продавать товары из бисера и ткани или нужно продавать только из бисера или ткани (одежда своего производства). И еще лучше самой занятся открытием ПП или кого то нанять? И допустим я прописана в Киеве, а проживаю в Киевской области и торговую точку буду открывать в обрасти как с этим быть?
RARA AVIS• 13 сентября 2012
Згідно ст. 42 Закону України ’Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, фізична особа, яка має намір стати підприємцем подає державному реєстратору документи за місцем проживання.
В ст.1 вищезгаданого закону зазначено, що місце проживання фізичної особи - житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо) у відповідному населеному пункті, в якому фізична
особа проживає постійно, переважно або тимчасово, що знаходиться
за певною адресою, за якою здійснюється зв´язок з фізичною
особою - підприємцем.
Зідно ст 6.Закону України ’Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні’,громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання. Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання особою документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання.
Отже, якщо ви не збираєтеся змінювати місце прописки та прописуватися за місцем постійного проживання, тоді реєструватися ФОП потрібно буде в Києві.
Якщо потрібна консультація або допомога при реєстрації ФОП, звертайтеся будь-ласка! Завжди рада допомогти!
Шкала Радости• 05 ноября 2012
Ответ дляRARA AVIS
особою - підприємцем.
К вам такой вопрос напишите пожалуйста,надо ли открывать ЧП,если я открыла магазин в интернете?