Хочемо купити квартиру в Хмельницькому.Розраховуємо на 10-12.000 долл.Вибір постав між однокімнат.хрущев. або новобудовою.Частину грошей маємо,решту позичатимемо у родичів.Знімаємо вже 7 років,хотілося б якщо платити,то вже за своє.Порадьте, що враховувати при виборі.Дякую.
Ответ дляTanaqa
Новобудова, як на мене, краще. Але не вздумайте брати в Набережний квартал.
Плюсуюсь. Тільки не Набережний квартал, це аферисти що по всій ЗУ махінації прокручують. Шукайте щось надійніше.
Краще вкласти гроші на стадії забудови, тоді і квадрати дешевші. Багато застройщіків дають розстрочки. Сестра собі купувала двушку , тільки не в Хм., то на стадії забудови ціна була на 20 % нижча. І розстрочку дали на 2 коки, під 3% і в доларах, але це однозначно краще чим іпотека, і однозначно краще чим хрущовка.
Ответ дляTanaqa
дякую,не знала.
ALenushka505• 25 апреля 2016
зараз багато недобудовують, вкладете кошти в 4 сергу. а будується тільки перша. біля нас будинок будувався на 8 черг, а збудували тільки 3 і уже забрали все з майданчика. найкраще як на мене Діта, будують дуже гарно. і новобудову можна купити навіть дешевше у власників готову, ніж вкладати ще у будівництво.
новобудову Ви отримаете за свої гроші тільки цегляні стіни і підлогу стяжку,а хрущовку і з ремонтом можна взяти перейшли і живете,але +новобудови -це квадратні метри ,наприклад 44квадрати новобуду порівняно з 28квюм хрущовки.Хороший новобуд навпроти Набережного на Зарічанській,та і на ’Думці’ по ті й же зарічанській теж є хороший новобуд_це знаю від друзів,які там проводку проводили)