Умничка-помощничка• 25 апреля 2016
Вагітність на відміні ок контрацепції
Хтось вагітнів на відміні ок? Лікар пропонує спробувати такий метод. Пропити 2-3 місяці. І тоді вагітніти
Для драки• 25 апреля 2016
Пила три місяці ок. Відмінили і через три місяці після відміни завагітніла. Вагітність друга і дуже бажана. До цього два роки не вдавалось завагітніти.
Заставляличка• 25 апреля 2016
Вторая беременность на отмене.Пила три месяца Жанин.До этого три года не получалось.
Умничка-помощничка
• 25 апреля 2016
Мій теж каже що 2-3 місяці яєчники відпочинуть. І тоді легше. А після відміни зразу можна вагітніти, чи ще чекати? І в когось на відміні може вийшла двійня?
Боюсь признаться• 25 апреля 2016
пила Джаз пол года для нормализации менстр цикла,потом через 2 месяца назначили Регулон на 3 месяца,после отмены в первый месяц ничего,во втором беременность,двойня-но один до 11 недель рассосался,только пузырь оставался пустой.Но двойня может быть и по роду,есть много примеров
ПростоБелка• 25 апреля 2016
Пила ради контрацепции Джаз. Беременность в первый цикл после. Но до того я никогда не пробовала, потому не знсю, заслуга ли это контрацептива или наша с папой
ПростоБелка• 25 апреля 2016
Один здоровый беспроблемный тьфу-тьфу. Двойни при ЭКО часто, к таблеткам отношения не имеет))