Репетиторша• 28 апреля 2016
Маринад для копченого кролика.
Хочу закоптити кролика на пасху,хто порадить провірений смачний маринад ?Роблю перший раз ,хочу щоб все було смачно)
o.shalneva• 28 апреля 2016
Просто интересно,а вы где то пробовали копченого кролика?Просто я первый раз о таком слышу.
Репетиторша
• 28 апреля 2016
Ответ дляo.shalneva
В Карпатах пригощали,в нас кроликів багато от захотілось на Пасху самій скоптити,в інстернеті рецептів безліч але хочеться дійсно щоб вийшов смачний і не сухий
Повірте -це дуже смачно