ПИПИКНУТАЯ• 28 апреля 2016

Виплати на дитину, банківська карта

Знаю, що таких тем мільйон, але в кожної свої нюанси, тому прошу поради.

Дитина друга, 4 роки буде в кінці листопада 2016 року, банківська карта для виплат видана до серпня 2016 року. Виплати припиняться в серпні (чому карту дали до серпня? я ж її спеціально для цих виплат робила)? чи останній транш буде пізніше, в жовтні чи листопаді?
Якщо гроші будуть платити і після серпня, карту треба замінити на нову, так?

Наперід всім дякую за відповіді!
lana_1979_lana• 28 апреля 2016
Дата выдачи карты и дата , окончания выплат , не пересекаются. у каждого банка свои сроки действия карт. вам просто нужно пойти в банк в августе и перевыпустить карту и все.

автор ПИПИКНУТАЯ • 28 апреля 2016
Ответ дляlana_1979_lana
дякую! мені просто здалося якось нелогічно - щоб карта закінчувалася за 2-3 місяці до закінчення виплат.
Але тепер думаю що з точки банку навпаки все правильно: так я подовше буду їхнім клієнтом...
Баррикадница• 28 апреля 2016
картку видають на певний час без прив’язки до виплат, якщо пізніше плануєте нею користуватися, то треба перевипустити нову
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 апреля 2016
Ответ дляБаррикадница
дякую! мені то карта для інших цілей крім виплат не потрібна. Але виходить щоб отримати виплати за вересень-жовтень і можливо листопад мені таки треба перевипустити карту.
Баррикадница• 28 апреля 2016
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
так
Ноу коммент• 28 апреля 2016
пойдите прям сейчас в банк. я так свою потеряла, приват. выдали новую за 10 минут, детские на нее начали приходить, а старую потом в шкафу нашла))
Ноу коммент• 28 апреля 2016
в ощаде любая карта выдается на год
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 апреля 2016
Ответ дляНоу коммент
а чому прямо зараз? карта ж ще 4 місяці дійсна...
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 апреля 2016
Ответ дляНоу коммент
в ощаде любая карта выдается на год
а в мене є карта ощаду на 3 роки - я її оформила щоб забрати компенсацію вкладів з радянських часів. Але обіцяні 200 грн так і не прислали.

Жена миллионера• 28 апреля 2016
Перевыпуск карты бесплатный, так что пойдете по окончанию срока за новой, получите свои деньги и спокойно сможете закрыть счет до окончания срока действия новой карты.
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 апреля 2016
Ответ дляЖена миллионера
ясно, дякую, так і зроблю!