Доброго дня!
Не всім дітям повезло мати забезпечених батьків або жити у сім´ї. Деякі дітки мають проблеми зі здоров´ям та складні умови життя. Мені б хотілося зробити невеликий подарунок дитині-дівчинці, прошу про Вашу допомогу. Якщо Ви знаєте сім´ю або конкретну дитину, що є суттєво матеріально обділеною або переживає певні складності через умови життя, свій фізичний стан т.д., прошу, повідомте мене. Тролів та жаднюг прошу не турбувати.
Щодо подарунка, то склад його такий:
пенал з розворотом,
перламутровий лак для нігтів із запахом ванілі,
три жовті браслети зі стразами.
Всі предмети нові, ні разу не були у використанні. Подарунок має піти в одні руки, доставку я готова оплатити сама.
Щодо подарунка, то склад його такий:
пенал з розворотом,
три жовті браслети зі стразами.
Ксюша-Ксюшенька• 29 апреля 2016
Ой, автор, зря вы сюда написали, сейчас набегут сестре/куме/соседке.
Отдайте кому-то лично, вам самой так будет приятней.
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
та я розумію, але в моєму оточенні діти надто добре живуть. нажаль, вони не цінують те добро, що для них робиш. тому я вирішила звернутись сюди, можливо, знайдеться чесна людина, яка б допомогла.
Ответ дляbandoe
Если не нашли, то я знаю девочку, которой будет приятно получить такой подарок (я ей иногда тоже помогаю)
Anette1034• 29 апреля 2016
Буду рада передать подарок любой девочке,проходящей лечение в онкоотделении детском гХерсон. Фотоотчет выставлю здесь
Ответ дляAnette1034
Ви були перша з повідомленням. Будь ласка, прочитайте особисте повідомлення, інакше я звернусь до іншої пропозиції. Хочу здійснити відправку якомога швидше.
Anette1034• 29 апреля 2016
Ответ дляbandoe
Я Вам ответила.Извините,что не так оперативно....на работе)))