Не можу визначитись... проголосуйте, будь ласка....
Це будуть штори на лоджію... кухня- лоджія. Кухня у нас яскрава, зелена, стіни жовто зелені... на лоджії буде диван... от дійшло діло до вікон... з горем пополам обрала 2 варіанта... більш схиляюся до першого, адже сторона північна..може за рахунок такої тюлі здаватиметься, що сонячно в кімнаті....
Результат:
вже голосів:
51 (73.91%)
18 (26.09%)
гражданинГрубиян• 05 мая 2016
На мой взгляд фото 1-сильно ядовитые на глаза.Фото 2 очень понравились.
ПМСница• 05 мая 2016
а зачем все зеленое???
я так поняла, зеленый цвет на кухне - у вас основной, желтый дополнительный, должен быть еще нейтральный цвет обязательно.
посмотрите на светло серый, белый, светлый оливковый... много оттенков, я бы не стала ’добивать’ кухню теми же цветами
разбавлять надо интерьер
Ответ дляПМСница
а зачем все зеленое???
разбавлять надо интерьер
Дякую! Нейтральний то беж... ламінат, фартух та лоджія в такому кольорі))))
От задумалась над вашими словами... тепер думаю світло-світло зелену тюль та плотні бежеві штори.... плотні..бо другий поверх і панорамне вікно... ми як на ладоні...все видно...