Ну ниче се• 05 мая 2016

Есть решение суда о разводе, куда дальше?

Слышала, что св-во о разводе не выдают сейчас, отметку в паспорт ставят или что? И это в ЗАГСе?
Сиреневенькая• 05 мая 2016
после того как пройдет срок обжалования и решение вступит в силу в загс

автор Ну ниче се • 05 мая 2016
А в ЗАГСе что?
Губка Боб• 05 мая 2016
Разводилась почти 5 лет назад. Уже тоже свид-ва о разводе не выдавали. С решением суда- в ЗАГС, оставляете документы, что-то там сиволически платите, заполняете бланки (они все знают), вам ставят штамп о разводе. Решение суда храните дома как доказ. развода. Все.
автор Ну ниче се • 05 мая 2016
Поняла, спасибо)
Сиреневенькая• 05 мая 2016
1. Розірвання шлюбу, здійснене в порядку, передбаченому статтями 106 і 107 цього Кодексу, повинно бути зареєстроване в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

2. Рішення суду про розірвання шлюбу після набрання ним законної сили надсилається судом до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.

3. Розірвання шлюбу, здійснене органами державної реєстрації актів цивільного стану, засвідчується Свідоцтвом про розірвання шлюбу, зразок якого затверджує Кабінет Міністрів України.

Документом, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили.
Сиреневенькая• 05 мая 2016
в загс чтоб убедиться что все отметки сделані и решение они от суда получили
автор Ну ниче се • 05 мая 2016
Спасибо.