Пффф 100%• 10 мая 2016

Ковтун Дмитрий Викторович - хто теж попався?

Шахрайство на - не мало не багато - 1400 гривень. Хто мав справу з людиною, що ховається під цим ім´ям?
jwstuds• 11 мая 2016
есть к чему, в моем объявлении нет номера телефона.
такая коляска не продается в нашей стране, полная стоимость коляски 3000, значит БУ в отличном состоянии я б продавала за 2000, а не за 800, а еще
стена у которой сфоткана коляска это фирменный прикол одной конторы которая год назад продавала коляски на ОЛХ на ’шару’, я на них когда родила наткнулась, но слава богу ни чего не купила, думаю тоже развод.
вот эта стена это единственное, что смутило 2 дня назад, но я так ее хотела, что пропустила этот момент мимо:(

liberdih• 11 мая 2016
Ответ дляПффф 100%
у мене виникає враження, що це якась віртуальна контора, яка працює на папіка. вони всі з різних частин країни, він їм надсилає фото і опис предметів з каталогу, і вони їх скромно ’впарюють’ охочим. отак дивишся на оголошення, і навіть немає, до чого придратися.
Та то хіба важко при реєстрації вказати не своє місто?
Здебільшого це промишляють ті,що в тюрмі зараз сидять. Повно часу, судимість і так є, тому не бояться
автор Пффф 100% • 11 мая 2016
Ответ дляliberdih
а хіба ті, що сидять в тюрмі, мають вільний доступ до інтернету?

щось мені підсказує, що якщо виявлять зловмисника і вийде так, що у нього немає грошей, аби відшкодувати нам, то це просто відпустять.
liberdih• 11 мая 2016
Ответ дляПффф 100%

Закон не передбачає в обовязковому порядку відшкодування
Можуть просто пропонувати кошти щоб закрити справу
Але то в тому випадку, коли таки заведуть справу, знайдуть ковтуна і нежнову
liberdih• 11 мая 2016
Ответ дляПффф 100%

Звичайно користуватись тел там заборонено. Но кого ж це зупиняє )
jwstuds• 11 мая 2016
ст. 190 ККУ п. 3 от 3 до 8 лет, если докажем
автор Пффф 100% • 11 мая 2016
Ответ дляliberdih
так, це мені відомо.
навіть не в грошах справа, принаймні, для мене. за останні два місяці це вже третій раз, що я звертаюсь до держ. органів через отаке всяке і кожний раз справу заминають. цікаво, як буде цього разу.
liberdih• 11 мая 2016
Якщо ж будуть питати чому відіслали гроші, мол це ви добровільно оплатили і вас ніхто не змушував... чому ви не вказали при оплаті,що то оплата за товар,чому ж оплатили не юр особі,а на карту... і всі інші бла бла про вашу необачність, то кажіть, що згідно цив код є таке поняття як усний договір куплі/продажу. За цим усним договором ми й купуєм кожен день на ринках і в магазинах. Ви довести можете,що оплатили, а от доказів,що таки отримали товар чи кошти назад, нема. І що ви не зобов´язані перевіряти чи зареєстрований продавець як ФОП, чи ні. Це робота податкової.
От якраз шахрайство (заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою) й є те,що з нами сталось
Одним словом за жодних умов не відкликати заяву
liberdih• 11 мая 2016
Мені навпаки здається,що нема нічого легшого,ніж розкрити такі махінації

jwstuds• 12 мая 2016
Вам с киберполиции звонили?
автор Пффф 100% • 13 мая 2016
мені особисто - ні. і сомніваюсь, шо зателефонують.
liberdih• 13 мая 2016
Ответ дляПффф 100%
звичайно, що ні. ви ж подавали заяву не на кіберполіцію
сьогодні доформую заяву, що буду відсилати в Харків, і виставлю тут
автор Пффф 100% • 13 мая 2016
Ответ дляliberdih
Я ж писала, що у Кіберполіцію зверталась. Мені зателефонували і повідомили, що вони почали розслідування, однак конкретно ще нічого не сказали.
автор Пффф 100% • 13 мая 2016
Сказали, що кошти, які я перераховувала, були зняті у Полтавській області.
liberdih• 13 мая 2016
додам сканкопію заяви. може комусь буде потрібний зразок
jwstuds• 13 мая 2016
копирнула, подготовлю к понидельнику
а может еще на Аваль и ОЛХ напишим чтобы оф ответы на бумаге а не на словах были?
автор Пффф 100% • 13 мая 2016
Ответ дляjwstuds
копирнула, подготовлю к понидельнику
В олкс немає офіційної відповіді. Там просто представник сервісу написав, що вони не можуть нічого зробити, якщо немає офіційного дозволу на це у відповідни структурах. Ми вже звернулись до органів, думаю, зараз треба тільки чекати.
автор Пффф 100% • 27 мая 2016
Хтось має якісь новини?
jwstuds• 28 мая 2016
глухо как в танке