Королева спама• 11 мая 2016
В яких цікавих місцях в Україні ви побували???
Мене останнім часом пробило на туризм і екскурсії,вже багато де побувала(Вилкове,Одеса,Львів,Закарпаття і Прикарпаття все об´їздила,зараз збираюсь в Софіївку і Вінницю на фонтан Рошен подивитись.Дівчата,питання ось таке...В яких цікавих місцях ви були?Де вам сподобалось,що ще можете порекомендувати подивитись?
Капризуля• 11 мая 2016
Львов,Борислав,Ужгород,Одесса,Брест,Брянск,Москва,Таллин,Крым,Софиевка,Словянск,Мариуполь,Ильичевск,Почаев,Харьков,и еще много посетила чего,сейчас не вспомню.
РозаЛюксен• 11 мая 2016
Понравилась Одесса очень. Софиевский парк оставил равнодушной,не впечатлил особо. Планирую в июне во Львов, а еще хотела бы посетить Каменец Подольский.
Борец за справедливость• 11 мая 2016
Рассмотрите еще Умань, Каменец-Подольский, Буки (если не очень далеко добираться), Аскания Нова, Белая Церковь
СернаМоисеевна• 11 мая 2016
Ответ дляКапризуля
аУх ты. А что в Украине Москва есть?
Капризуля• 11 мая 2016
Ответ дляСернаМоисеевна
аУх ты. А что в Украине Москва есть?
В СССР была Москва.
Гага Газу• 11 мая 2016
Понравились Софиевка, Пирогово, Черновцы (особенно университет), Львов, Батурин, Шацкие озера, Подгорецкий замок (не уверена, что правильно написала))
Разочаровали Одесса, Чернигов, Каменец-Подольский, Ивано-Франковск, Лемурское озеро (Херсонщина)
ША все! я пришла• 11 мая 2016
Святогорск, Полтава-Диканька-Гоголево, Шаровка, Натальевка, Пархомовка, Краснокутский дендропарк, Запорожье
была тут и еще: Одесса, Днепропетровск, Киев, Умань, Запорожье
Физрукая• 11 мая 2016
А ми ось нещодавно повернулися із Тернополя - були на мистецькому фестивалі ’Ї’.
Просто у захваті - сподобалося все: місто, люди, атмосфера, ціни (після Києва в шоці були від того, як все недорого).
І сам фестиваль був класний - збагатилися духовно.
Ось, збираємося на Файне Місто - найочікуваніший фест цього року.
Вже і квитки купили)))
bilsvetlana• 13 мая 2016
Буки
Каменец-Подольский
Хотинская крепость
Дендропарк ’Александрия’ в Белой Церкви
Ясногородская страусиная ферма
Парк ’Киевская Русь’
Бучанский городской парк
Украинское село
Каменец-Подольский
Хотинская крепость
Дендропарк ’Александрия’ в Белой Церкви
Ясногородская страусиная ферма
Парк ’Киевская Русь’
Бучанский городской парк
Украинское село