40каградусная• 16 июня 2013

какие признаки беременности при гв?

помимо боли груди,отсутствии критических дней,и токсикоза,если самый малый срок...
Кружите меня,кружите• 16 июня 2013
так ніяких, в мене знайома дізналася що вагітна, коли дитина заворушилася. а того, що ви описали не було взагалі.
фрау Гитта• 16 июня 2013
Ответ дляКружите меня,кружите
а животик она не видела?
Зяблик протестант• 16 июня 2013
две полосочки на тесте ))
Анонимба• 16 июня 2013
у мене не було майже ніяких симптомів. Дізналася про вагітність на 4 місяці, коли старшій було 8 місяців. Пізніше аналізувала, точно пам’ятаю, що на початку вагітності багато спала, навіть серед дня. Засинала старша, я з нею.
Зяблик протестант• 16 июня 2013
Ответ дляфрау Гитта
а животик она не видела?
не видела, у меня много знакомых тоже узнали о беременности после движения плода
Inna Medvetska• 16 июня 2013
Ответ дляфрау Гитта
а животик она не видела?
так в неї його не було, бо вона не скілетик.
я сама до вагітності була 45 кг при зрості 170 см, а живіт почав рости після 5-го місяця і був зовсім маленький, бо доня в поперек мене лежала, хоча і народилася 3,6 кг і 52 см.
Анонимба• 16 июня 2013
Ответ дляфрау Гитта
а животик она не видела?
я теж не бачила, живіт від першої вагітності ще не зовсім зійшов. А коли пройшло 7міс. насторожило, що я чомусь не худаю) Пішла зробила тест, а там 2 полоски. В кабінеті гінеколога, мене приголомшили, що це уже 4 місяць
Анонимба• 16 июня 2013
ой, аноніма включила
Бабушка Бетман• 16 июня 2013
А про какой малый срок идет речь? Тест не показывает?
777Dysia• 16 июня 2013
берете сцеживаете в столовую ложку молоко и на огонь. не свернулось все ок свернулось ждите пополнение.
Анонимба• 16 июня 2013
Ответ для777Dysia
цікаво, такого ще не чула
автор 40каградусная • 16 июня 2013
Ответ для777Dysia
а откуда такое познание??действует?
Ушла и Пришла• 16 июня 2013

ооо іду пробувати)))бо я точно не вагітна - у мене зараз місячні
зараз вам скажу - як малк вклалу спати
Виниловая пластинка• 16 июня 2013
токсикозик был нехиленький, тогда и поняла.
особенно на мясной бульончик)
да, и еще начала вес набирать страшенно, прям с первой недели наверное, на 5 кг поправилась за месяц(((