Апочемучка• 16 мая 2016

Чи дієва гомеопатична терапія для лікування аденоїдів дитини?

У малого ГРЗ часто закінчується аденоїдитами. Хто покращив ситуацію з аденоїдами завдяки гомеопатії?
Гравицапа• 16 мая 2016
Помогает ИОВ малыш, но у нас не сильно всё запущено.
автор Апочемучка • 16 мая 2016
Ответ дляГравицапа
Що таке ИОВ МАЛИШ?
natali2871980• 16 мая 2016
Нам не помогла, пролечились в клинике Хэлси Тонзилс, теперь не так болеет.
suslik• 16 мая 2016
так, так і ще раз так!
направляли малого минулого року на видалення з 3 ст, але вирішила спробувати ще гомеопатію.. через 4-6 тиж. зменшились до 1 ст..
рік відносно без сопель-ГРЗ пройшов..
мали цілу гомеосхему класичну + з самого початку потравили паразитів..

ПС: можу поділитись контактами гомеопата (Ірпінь)
автор Апочемучка • 16 мая 2016
Ответ дляsuslik
так, так і ще раз так!
рік відносно без сопель-ГРЗ пройшов..

Я в Києві ((((
totener• 16 мая 2016
нам иов, масло туи, и покупала формулы для аденоидов, результаты есть, но не сразу, главное система и долго
Как нефиг делать• 16 мая 2016
Мне кажется, в лечении аденоидов только или гомеопатия или аюрведа (наш случай), уже писала сегодня об этом.. классики все мимо у нас были
Как нефиг делать• 16 мая 2016
Ответ дляtotener
да, единственное неудобство в таких лечениях- продолжительность и система, но зато и результат виден
Гравицапа• 16 мая 2016
Ответ дляАпочемучка
Що таке ИОВ МАЛИШ?
Продаются в любой аптеке гомеопатические гранулы. Часто ОРВИ заканчиваются проблемами с аденоидами, дочка по ночам начинает храпеть, курс лечения 2-2,5 месяца и забываем про них на месяцев 5-6.
Хочу найти гомеопата, чтобы полностью избавить ребёнка от бронхитов и проблем с аденоидами.
Elenaang• 16 мая 2016
Только начали иов малыш и бронхо гран.....надеюсь поможет....
Elenaang• 16 мая 2016
Ответ дляsuslik
так, так і ще раз так!
рік відносно без сопель-ГРЗ пройшов..

А схему лечения на основе чего давали?? Нужно какие то анализы сдавать??
suslik• 16 мая 2016
Ответ дляАпочемучка
Я в Києві ((((
до Ірпеня 10 хв їзди від Академмістечка
suslik• 16 мая 2016
Ответ дляElenaang
на основе гомеопатического опросника+характера+поведения ребёнка и тд..
анализов не сдавал никаких.
Смайлик• 16 мая 2016
Нет. Нам гомеопат сказал что не сможет. Удаляли
автор iryna777 • 16 мая 2016
Ответ дляsuslik
до Ірпеня 10 хв їзди від Академмістечка
Він приватною практикою займається. Чи в клініці працює?
natdub• 17 мая 2016
мы нечасто уже болеем... Гомеопатия призвана либо для профилактики - мы пьем осенью длителеьно или лечить не меньше 6 месяцев одноразово. Мы пользуемся Новой жизнью. Нам нравится. По-крайней мере нам уже не ставят аденоиды 2-й степени и я как бы заглядываю ничего не вижу...
nik14• 22 мая 2016
Більше місяця лікуємо сина від аденоїдів, як на мене за цей час прогрес є, тобто раніше хропів, дихав носом, на даний момент рот закритий. Коли захворів знову почав хропіти, думала прийдеться пробивати ринозоліном, але на мій подив, я не користувалась ринозоліном проходи були більш-менш вільними та був хороший відтік нежиті. Але як я розмовляла з своїм педіатром, яка мені й рекомендувала звернутись до гомеопата, о гомеопатія не всім підходить. А почали ми своє лікування з алергії постійно були в крові езонофіли 3-5, на даний момент по езонофілах О. Так що як на мене то варто спробувати, але ми лікуємось класичною гомеопатією.