Нарисовалось• 21 мая 2016
А як добратися до Пущі-Водиці?
Якщо не 12 трамваєм? Бажано з Оболоні. Чи якась маршрутка з Подолу за маршрутом 12 трамвая?
Він просто страшно рідко їздить...
Нарисовалось
• 21 мая 2016
Ответ дляПапина дочка
ищите, очень удобный сервис
я вже годину сижу на цих сайтах, нічого путнього не знайшла.
Все одно 12 трамвай.
Нарисовалось
• 21 мая 2016
Ответ дляshumeiko
знаю с Нивок ходят маршрутки. по-моему 720.
719, да. От цю знайшла, але далеко ...якщо нічого ближче не буде - поїду на Нивки.
Нарисовалось
• 21 мая 2016
Ответ дляКупипупсичек
послушаю. Знаю раньше маршрутки ходили. По моему, с Минской.
Живу як раз на Мінській, ну якось на очі не попадалися на Пущу-Водицю, на Ірпінь є...
Тушь для2го класса• 21 мая 2016
С Нивок маршрутки 226 и 719. С Академа автобус 30. Трамвай и автобус по расписанию ходитhttp://kpt.kiev.ua/information/passengers/timetable/?route=T1R37
Купипупсичек• 21 мая 2016
Ответ дляНарисовалось
может уже нет. Раньше ходили возле сбербанка России, на той стороне, где Макдональдс.
Бауди на ауди• 21 мая 2016
С Минской быстрее будет на автобусе 99 до площади Шевченко. А там на трамвай или пешком)
Нарисовалось
• 21 мая 2016
Ответ дляКупипупсичек
а, я на іншій стороні живу, може вона і є, але повертає по проспекту.
Купипупсичек• 21 мая 2016
Ответ дляНарисовалось
Вот такая ходила через Минскую. Как бы узнать сейчас есть или нет
Нарисовалось
• 21 мая 2016
Ответ дляБауди на ауди
ні,я з малими дітьми - пішки відміняється. І знову там 12 трамвай
Нарисовалось
• 21 мая 2016
Ответ дляКупипупсичек
дякую!
смущає, що її нема в базі в евей і маршрутка ком, хоча невідомо як і хто ті бази оновлює
Нарисовалось
• 21 мая 2016
Ответ дляТушь для2го класса
дякую! далекувато, але все одно.
Нарисовалось
• 21 мая 2016
пішла я і зробила опитування пасажирів і водіїв на зупинці:)
170 маршрут вже 2 роки як не ходить.
Оптимальний маршрут з Оболоні - маршрутка на Ірпінь з м.Оболонь чи на Бучу з м.Г.Дніпра (обидві зупиняються на м.Мінська навпроти ринку), вийти на зупинці ’КП’ і пересісти на 719 чи іншу маршрутку, що завертає на Пущу.
170 маршрут вже 2 роки як не ходить.
Купипупсичек• 21 мая 2016
Ответ дляНарисовалось
170 маршрут вже 2 роки як не ходить.
спасибо за информацию