Мааарковная• 22 мая 2016
Можна купити довідку для школи, що дитина хворіла?
Дівчатка дуже потрібна довідка, що дитина тиждкнь хворіла або була на лікуванні. Хто підкаже як і де можна її купити?
Безпринципная• 22 мая 2016
Если задним числом, то не купите- они сейчас на бланках отчётности. Если обычной датой, то можно купить у палитра.
Птица Говоруша• 22 мая 2016
в результаті постраждає найбільше ваша дитина - буде налаштована на життя, де довідку можна купити, в школі треба брехати, що хворіла...
Я просто пишу заяву на ім’я директора ’за сімейними обставинами’, але ДО пропусків.
Бяки-козяки• 22 мая 2016
А зачем? Я им ничего не приношу, и даже если мой ребенок слегка простужен и сидит дома все что я делаю это сообщаю кл руководителю. Все, остальное не их заботы
Мааарковная
• 22 мая 2016
Довідка для школи потрібна, це перший раз так сталося за 4 роки. Ну ось так сталося.....а де її взяти?
Сам себе Петросян• 22 мая 2016
Ответ дляБезпринципная
У нас обычные бумажки. Никаких бланков
Сам себе Петросян• 22 мая 2016
Ответ дляМааарковная
А класс какой?
КРАСА-КОСА• 22 мая 2016
Ответ дляМааарковная
подойдите к своему педиатру.
конечно гр 50 придется в карман положить.
Безпринципная• 22 мая 2016
Ответ дляСам себе Петросян
У нас обычные бумажки. Никаких бланков
Вы в Киеве?