Масяня Я• 24 мая 2016
Довідка про склад сім ї для оформлення субсидії?
Пішла сьогодні оформляти субсидію, мені сказали принести форму 3 з ЖЕКу, пішла в ЖЕК-сказали принести з паспортного стола , що діти так само прописані в квартирі. Але зараз же ж ел.реєстрація, то яку довідку мені можуть дати?
Губки-уточкой• 24 мая 2016
Взагалі, дивно, що Вас попросили цю довідку. В нашому місті не вимагають склад сім’ї.
Масяня Я
• 24 мая 2016
Ответ дляГубки-уточкой
мене ще попросили довідку про допомогу, яку я отримквала на дитину півроку назад
Губки-уточкой• 24 мая 2016
Ответ дляМасяня Я
Не мають права вимагати жодної довідки. Працівник сам робить запити в необхідні інстанції для отримання тої чи іншої довідки. Можуть попросити, але не вимагати. Якщо принесете самі, то швидше призначать субсидію, а так потрібно чекати місяць-два.
Масяня Я
• 24 мая 2016
Ответ дляГубки-уточкой
теж таке читала......
Губки-уточкой• 24 мая 2016
Ответ дляМасяня Я
теж таке читала......
А довідка просклад сім’ї взагалі в електронному варіанті є. Варто просто роздрукувати. Але можливо в інших містах по іншому налаштована робота.