Зубная фея• 26 мая 2016
Неправильно вказана інформація з етикетки
Спитаю поки анонімно і без деталей, оскільки сподіваюсь на готовність продавця розрулити все мирно без негативних відгуків і оприлюднення деталей в цьому розділі.
Продавець ставить на продаж 2 ідентичні дитячі речі, фото загального плану. В оголошенні вказано "на бірці вказано зріст 134". В реалі отримала величезні речі з біркою "13-14 років".
Згодна, що скажімо поняття "в хорошому стані" є дуже суб"єктивним, або виробник може пошити маломірну чи навпаки річ. Але тут мова йде про подання недостовірної інформації. Продавець відповіла, що треба було просити заміри.
Прінтскріни оголошення, переписки є.
Як ви вважаєте, наскільки обгрунтованим є моє прохання скасувати покупку? Дякую за відгуки.
Прінтскріни оголошення, переписки є.
Дядя Жора• 26 мая 2016
Продавец написала, что на бирке 134, а на бирке ’13-14 лет’? А 134 нет там нигде?
Тогда это её ошибка, требуйте возврат. Неправильно информировала. Должна была писать, как на бирке. И замеры написать.
Зубная фея
• 26 мая 2016
Ответ дляДядя Жора
Я теж подумала, раптом там якісь додаткові нашивки. Обдивилась все. Тільки чітко, нерозмито на горловині нашивка 13-14 років.
В оголошенні написано, що на бірці 134, але підійде на 128-140. Ці светри якраз на мене по розміру (у мене зріст 172), а я збирала в школу сина-першокласника ))
Зам. зав. Анонима• 27 мая 2016
Ответ дляЗубная фея
Несоответствие этикетке. Замеры тут не причем, изначально неправильно указано в обьявлении. Пусть забирает.